Information om dina sökresultat

Sökresultat

  • Resultat 0, sorterat efter pris: 1 517,00 kr

    20:30 - 21:10
    Logotyp för Finnair
    Finnair
    1 tim 40 min (direkt)
    Avreseflygplats: HEL - Ankomstflygplats: CPH
    1 517 kr
    tur och retur
    Välj resultat {0}, sorterat efter pris
  • Resultat 1, sorterat efter pris: 1 655,00 kr

    12:00 - 12:40
    Logotyp för Finnair
    Finnair
    1 tim 40 min (direkt)
    Avreseflygplats: HEL - Ankomstflygplats: CPH
    1 655 kr
    tur och retur
    Välj resultat {1}, sorterat efter pris
  • Resultat 2, sorterat efter pris: 1 655,00 kr

    15:40 - 16:20
    Logotyp för Finnair
    Finnair
    1 tim 40 min (direkt)
    Avreseflygplats: HEL - Ankomstflygplats: CPH
    1 655 kr
    tur och retur
    Välj resultat {2}, sorterat efter pris
  • Resultat 3, sorterat efter pris: 1 815,00 kr

    07:35 - 08:20
    Logotyp för Finnair
    Finnair
    1 tim 45 min (direkt)
    Avreseflygplats: HEL - Ankomstflygplats: CPH
    1 kvar för 1 815 kr
    tur och retur
    Välj resultat {3}, sorterat efter pris
  • Resultat 4, sorterat efter pris: 2 028,00 kr

    17:45 - 18:25
    Logotyp för Finnair
    Finnair
    1 tim 40 min (direkt)
    Avreseflygplats: HEL - Ankomstflygplats: CPH
    2 kvar för 2 028 kr
    tur och retur
    Välj resultat {4}, sorterat efter pris
Besparingar baseras på alla paketbokningar med flyg + hotell på Expedia.se från januari 2017 till december 2017, jämfört med priset för samma komponenter när de bokats separat. Besparingar varierar beroende på avreseort/destination, resans längd, vistelsedatum och reseleverantör. Besparingar inte tillgängliga för alla paket.