Hel semesterbostad

Pleasant house with swimming pool close to amenities

Fotogalleri för Pleasant house with swimming pool close to amenities

En kuststad med en imponerande katedral, en småbåtshamn och en blandning av bostads- och affärsbyggnader.
Ett rymligt vardagsrum med högt tak, synliga träbjälkar, ett stort fönster, en soffgrupp, ett soffbord, en tv och en bokhylla.
En swimmingpool med ett trädäck runt om, omgiven av palmer och krukväxter.
En kustväg med en stenmur, en strand och byggnader i bakgrunden.
Ett rymligt vardagsrum med en öppen spis, möbler i rotting och ett matbord.

Hel bostad

3 sovrum2 badrum130 kvm

Populära bekvämligheter

  • Pool
  • Gratis wi-fi
  • Parkering tillgänglig

Lägg till datum för priser

Om boendet

Pleasant house with swimming pool close to amenities

  • Denna semesterbostad ligger nära Cote des Basques
  • Pleasant house with swimming pool close to amenities erbjuder allt du behöver. Som gäst kan du hålla dig uppkopplad via gratis wi-fi på rummet.
  • Du kan även se fram emot förmåner som följande:
  • En rökfri anläggning
  • Om rummen
  • Samtliga rum hos Pleasant house with swimming pool close to amenities erbjuder bekvämligheter som privata pooler samt gratis wi-fi.
  • Du kan också hitta följande bekvämligheter:
  • Kylskåp, ugnar och grytor/köksredskap

Hotellbekvämligheter

Strand

  • Strand i närheten

Pool/spa

  • Privat pool

Internet

  • Tillgängligt i huset: gratis wi-fi

Parkering och transport

  • Parkering på området

Mat och dryck

  • Grytor och köksredskap
  • Kylskåp
  • Ugn

Sovrum

  • 3 sovrum

Badrum

  • 2 badrum

Underhållning

  • Tv

Komfort

  • Värme

Husdjur

  • Inga husdjur tillåts

Anpassning/tillgänglighet

  • Rökfritt boende

Säkerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet – överväg att ta en bärbar varnare med dig)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas (värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet)

Allmän information

  • Boyta: 130 kvadratmeter

Liknande boenden

Regler

Incheckning

Incheckning från 17.00
Minimiålder för incheckning - 18 år

Utcheckning

Utcheckning innan 10.00

Incheckningsinstruktioner

Du kommer att få ett e-postmeddelande från värden med info om incheckning och utcheckning.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Husdjur

Djur ej tillåtna

Barn och extrasängar

Barn är välkomna.

Evenemang

Inga evenemang tillåts

Rökning tillåten

Rökning förbjuden

Viktig information

Att hålla koll på

Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Boendet accepterar kontanter.
Fester och gruppevenemang är inte tillåtna på boendet.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Boendet hanteras av vår partner Vrbo. Du kommer att få ett e-postmeddelande från Vrbo med en länk till ett Vrbo-konto, där du kan att avboka eller ändra din bokning.
Boendets registreringsnummer 6402400443860
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Bra att veta

Kontanttransaktioner på boendet får inte överstiga EUR 1000, på grund av statliga bestämmelser. Du kan få mer information genom att kontakta boendet via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen.

Om området

Denna semesterbostad ligger nära stranden i Anglet. Vackra naturupplevelser kan du få i området kring Cote des Basques och Hossegor strand. Jardin Botanique de Bayonne och DIDAM är också värda ett besök. Gå till vår reseguide för Anglet
Se fler semesterbostäder i Anglet
Karta
ANGLET

I närheten

  • En kustväg med en stenmur, en fyr och en byggnad som liknar ett slott.
    Cote des Basques
    9 min med bil - 5.5 km
  • Parc du Maharin
    9 min till fots - 0.8 km
  • Forêt de Chiberta
    17 min till fots - 1.5 km
  • BAB 2
    19 min till fots - 1.6 km
  • Bayonne Arena
    5 min med bil - 3.5 km

Ta sig runt

  • Boucau station – 9 min med bil
  • Biarritz (BIQ-Pays Basque) - 13 min med bil

Restauranger

  • Txiki Thai
    5 min med bil
  • Columbus Café
    5 min med bil
  • Brasserie l'Endroit
    18 min till fots
  • Paradise Grill
    5 min med bil
  • La Pat' a Pizza
    4 min med bil

Vanliga frågor och svar

Är Pleasant house with swimming pool close to amenities husdjursvänligt?

Nej, husdjur är inte tillåtna på boendet.

Hur mycket kostar det att parkera vid Pleasant house with swimming pool close to amenities?

Parkering är tillgänglig på boendet.

Vilka är incheckningstiderna för Pleasant house with swimming pool close to amenities?

Incheckning börjar 17.00.

Vilken utcheckningstid gäller för Pleasant house with swimming pool close to amenities?

Utcheckning sker senast klockan 10.00.

Var ligger Pleasant house with swimming pool close to amenities?

Denna semesterbostad nära stranden ligger mindre än 2 km från BAB 2 och Forêt de Chiberta. Bayonne Arena och Jardin Botanique de Bayonne ligger också 5 km härifrån.

Recensioner för Pleasant house with swimming pool close to amenities