Hel lägenhet

Apartamento no Centro com 3 su tes a 400m da Praia

Boendeklass: 2

Fotogalleri för Apartamento no Centro com 3 su tes a 400m da Praia

Ett modernt kök med matplats, stora fönster och utsikt över staden.
Ett modernt vardagsrum med en öppen spis, soffor och en matplats.
Ett rymligt vardagsrum med modern design, med ett runt bord med en växt, en soffa och en dekorativ avskärmning.
Ett modernt kök med ett kylskåp i rostfritt stål, en köksö och trästolar.
Ett modernt och väl upplyst vardagsrum med en vit soffa, ett matbord och stolar. En platt-TV är monterad på väggen, och ett köksområde syns i bakgrunden.

Populära bekvämligheter

  • Parkering ingår

Lägg till datum för priser

Om boendet

Apartamento no Centro com 3 su tes a 400m da Praia

  • Lägenhet i Balneário Camboriú Centro
  • Apartamento no Centro com 3 su tes a 400m da Praia erbjuder allt du behöver.
  • Du kan även räkna med förmåner som följande:
  • Gratis vanlig parkering

Liknande boenden

Om området

Apartamento no Centro com 3 su tes a 400m da Praia ligger i Balneário Camboriú Centro, ett område i Balneário Camboriú. Oceanic Akvarium och Acqualandia är exempel på lokala turistattraktioner, och den som har lust att shoppa kan besöka Passeio San Miguel och Camboriu Praia Shopping Mall. Har du tänkt gå på ett evenemang eller se en match när du är i stan? Kolla upp vad som är på gång på Balneário Camboriú kongresscenter eller Estádio Roberto Santos Garcia. Gå till vår reseguide för Balneário Camboriú
Se fler lägenheter i Balneário Camboriú
Karta
Balneário Camboriú, Santa Catarina

I närheten

  • En fisk med blå och gula ränder, nära en korallformation.
    Oceanic Akvarium
    5 min med bil - 2.4 km
  • Praia do Centro
    6 min till fots - 0.6 km
  • Passeio San Miguel
    14 min till fots - 1.2 km
  • Santa Ines kyrka
    17 min till fots - 1.4 km
  • Almirante Tamandares torg
    20 min till fots - 1.7 km

Ta sig runt

  • Navegantes (NVT-Min. V. Konder Intl.) - 39 min med bil

Restauranger

  • Cafeteria Berna
    3 min till fots
  • Pia de Rafaelly
    3 min till fots
  • Rei do Mate
    5 min till fots
  • Lucca Bistrô
    4 min till fots
  • Sapore Speciale
    4 min till fots

Vanliga frågor och svar

Är Apartamento no Centro com 3 su tes a 400m da Praia husdjursvänligt?

Nej, husdjur är inte tillåtna på boendet.

Hur mycket kostar det att parkera vid Apartamento no Centro com 3 su tes a 400m da Praia?

Vanlig parkering är gratis på det här boendet.

Vilka är incheckningstiderna för Apartamento no Centro com 3 su tes a 400m da Praia?

Checka in från: 14.00. Checka in fram till: 18.00.

Vilken utcheckningstid gäller för Apartamento no Centro com 3 su tes a 400m da Praia?

Utcheckning sker senast klockan 11.00.

Var ligger Apartamento no Centro com 3 su tes a 400m da Praia?

Denna lägenhet i Balneário Camboriú Centro ligger en kvarts promenad från Praia do Centro och Passeio San Miguel. Cinerama shoppingcenter och Camboriu Praia Shopping Mall ligger också 2 km härifrån.