Hel lägenhet

Sodeco Ashrafieh by Stayinn

Boendeklass: 2

Välj datum för att se priser

Populära bekvämligheter

  • Gratis wi-fi

Rumsalternativ

Lägenhet

  • 3 sovrum
  • 6 sovplatser
  • 3 kingsize-sängar

Lägenhet

  • 3 sovrum
  • 6 sovplatser
  • 3 kingsize-sängar

Lägenhet

  • 3 sovrum
  • 6 sovplatser
  • 3 kingsize-sängar

Lägenhet

  • 2 sovrum
  • 4 sovplatser
  • 1 kingsize-säng och 2 enkelsängar

Du kanske även gillar

Mod logo
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!

Om området

Sodeco Ashrafieh by Stayinn ligger i Sodeco, ett område i Beirut. Romerska Cardo Maximus och Grand Serail är lokala sevärdheter, och vackra naturupplevelser kan du få i området kring Horsh Beirut och Rene Mouawad-trädgården. MIM mineralmuseum och Saifi Village är också värda ett besök. Gå till vår reseguide för Beirut
Se fler lägenheter i Beirut
Karta
Damascus Street, Sodeco, Beirut, Beirut Governorate

I närheten

  • En mosaik med en central figur som håller i en rullpappersskrift, omgiven av intrikata mönster och andra figurer.
    Beiruts nationalmuseum
    12 min till fots - 1.0 km
  • En byggnad med ett stort, välvt fönster och arabisk kalligrafi.
    Nejmehtorget
    15 min till fots - 1.3 km
  • En bred gata, kantad av träd, med historiska byggnader på båda sidor.
    Beirut Souks
    2 min med bil - 2.3 km
  • Saint Joseph University - Campus of Social Sciences
    8 min till fots - 0.8 km
  • Saifi Village
    15 min till fots - 1.3 km

Ta sig runt

  • Beirut (BEY-Rafic Hariri Intl.) - 17 min med bil

Restauranger

  • Abdulwahab
    7 min till fots
  • The Townhouse
    10 min till fots
  • Café Younes
    6 min till fots
  • Le Relais de L'entrecôte
    7 min till fots
  • Samakna
    7 min till fots

Om boendet

Sodeco Ashrafieh by Stayinn

  • Lägenhet i Sodeco
  • Sodeco Ashrafieh by Stayinn erbjuder allt du behöver. Som gäst kan du hålla dig uppkopplad via gratis wi-fi på rummet.
  • Om rummen
  • Samtliga rum hos Sodeco Ashrafieh by Stayinn erbjuder bekvämligheter som gratis wi-fi.

Vanliga frågor och svar

Är Sodeco Ashrafieh by Stayinn husdjursvänligt?

Nej, husdjur är inte tillåtna på boendet.

Hur mycket kostar det att parkera vid Sodeco Ashrafieh by Stayinn?

Detta boende har ingen parkering.

Vilka är incheckningstiderna för Sodeco Ashrafieh by Stayinn?

Checka in från: 15.00. Checka in fram till: när som helst.

Vilken utcheckningstid gäller för Sodeco Ashrafieh by Stayinn?

Utcheckning sker senast klockan 11.00.

Var ligger Sodeco Ashrafieh by Stayinn?

Denna lägenhet i Sodeco ligger tio minuters promenad från Beit Beirut museum, Saint Joseph University - Campus of Medical Sciences och Saint Joseph University - Campus of Innovation and Sports. MIM mineralmuseum och Beiruts nationalmuseum ligger också tio minuter härifrån.