Collection O Bannergatta Road

Välj datum för att se priser

Populära bekvämligheter

  • Parkering ingår
  • Gratis wi-fi
  • Luftkonditionering
  • Städning

Rumsalternativ

Classic-rum

  • 9 kvadratmeter
  • 3 sovplatser
  • 1 queensize-säng
  • Gratis wi-fi

Du kanske även gillar

Mod logo
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!

Om området

Collection O Bannergatta Road ligger i Anekal. Statue of Ugra Narsimha och Dodda Ganapathi-templet är lokala sevärdheter, och för den som gillar att shoppa rekommenderas Bannerghatta Road och M.G. Road. Har du tänkt gå på ett evenemang eller se en match när du är i stan? Kolla upp vad som är på gång på Kanteerava Indoor Stadium eller Sri Kanteerava Outdoor Stadium. Gå till vår reseguide för Anekal
Karta
Himagiri, Gottigere, Near Decathlon,, Bannerghatta Road, Bengaluru, Karnataka, 560083

Ta sig runt

  • Jayanagar – 42 min med bil
  • Bengaluru (BLR-Kempegowda Intl.) - 84 min med bil

Restauranger

  • Dominos Pizza
    8 min med bil
  • Sector 144
    8 min med bil
  • Mayuri
    8 min med bil
  • Sri Balaji Bhavan
    10 min med bil
  • Coffee Confessions
    9 min med bil

Om boendet

Collection O Bannergatta Road

  • Om boendet
  • Collection O Bannergatta Road erbjuder allt du behöver. Håll dig uppkopplad via gratis wi-fi på rummet.
  • Här följer några andra förmåner:
    • Gratis vanlig parkering
    • Bagageförvaring, en rökfri anläggning och flerspråkig personal
  • Om rummen
  • Samtliga rum hos Collection O Bannergatta Road har bekvämligheter som luftkonditionering samt gratis wi-fi.
  • Du hittar även följande bekvämligheter i alla rum:
  • Badrum med badkar eller duschar och gratis toalettartiklar

Hotellbekvämligheter

Internet

  • Tillgängligt i alla rum: gratis wi-fi
  • Wi-fi-hastighet på rummet: 25+ Mbps
  • Tillgängligt i vissa allmänna utrymmen: gratis wi-fi

Parkering och transport

  • Avgiftsfri parkering på området
  • Begränsad parkering på området

Bekvämligheter

  • Bagageförvaring
  • Reception öppen under begränsade tider

Gästtjänster

  • Byte av handdukar på begäran
  • Byte av lakan på begäran
  • Flerspråkig personal
  • Städning varje dag

Tillgänglighetsanpassning

  • Ingen hiss

Mer

  • Rökning ej tillåten

Bekvämligheter på rummet

Badrum

  • Badkar eller dusch
  • Gratis toalettartiklar
  • Handdukar tillhandahålles
  • Privat badrum
  • Schampo
  • Toalettpapper
  • Tvål

Mer

  • Luftkonditionering

Regler

Incheckning

Checka in från: 12.00. Checka in fram till: 23.00.
Sen incheckning i mån av tillgång
Minimiålder för incheckning - 18 år

Utcheckning

Utcheckning innan 12.00

Incheckningsinstruktioner

Receptionen är öppen alla dagar 12.00–00.00.
Receptionen är bemannad under begränsade tider.
Om du planerar att ankomma efter 10.00 ska du kontakta boendet i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Åtkomst till boendet

Reception (begränsade öppettider)

Husdjur

Djur ej tillåtna

Barn och extrasängar

Barn är välkomna.

Betalningstyper

Viktig information

Att hålla koll på

Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Boendet accepterar kreditkort; ingen kontantbetalning.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Bra att veta

Boendet har inga hissar

Vanliga frågor och svar

Är Collection O Bannergatta Road husdjursvänligt?

Nej, husdjur är inte tillåtna på boendet.

Hur mycket kostar det att parkera vid Collection O Bannergatta Road?

Vanlig parkering är gratis på det här boendet.

Vilka är incheckningstiderna för Collection O Bannergatta Road?

Checka in från: 12.00. Checka in fram till: 23.00. Sen incheckning är möjlig under begränsade tider.

Vilken utcheckningstid gäller för Collection O Bannergatta Road?

Utcheckning sker senast klockan 12.00.

Var ligger Collection O Bannergatta Road?

Detta hotell i Anekal ligger 3,7 km från Bannerghatta nationalpark och mindre än en mil från Butterfly Park at Bannerghatta Biological Park och Bannerghatta Road. Infosys Campus och Nageshwara Temple ligger också mindre än 15 km härifrån.