Hotel Sampark

Boendeklass: 2

Välj datum för att se priser

Recensioner

3,8 av 10,

Populära bekvämligheter

  • Parkering ingår
  • Städning
Det nuvarande priset är 107 kr
inklusive skatter och avgifter
25 okt. – 26 okt.

Rumsalternativ

Deluxe-rum - utsikt mot staden

  • Utsikt mot staden
  • 15 kvadratmeter
  • 1 sovrum
  • 3 sovplatser
  • 1 queensize-säng

Deluxe dubbelrum

  • 18 kvadratmeter
  • 1 sovrum
  • 3 sovplatser
  • 1 queensize-säng

Premium-rum

  • 21 kvadratmeter
  • 1 sovrum
  • 4 sovplatser
  • 1 kingsize-säng

Standardrum

  • 9 kvadratmeter
  • 1 sovrum
  • 1 sovplats
  • 1 enkelsäng

Enkelrum

  • 14 kvadratmeter
  • 1 sovrum
  • 2 sovplatser
  • 1 dubbelsäng
Mod logo
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!

Om området

Hotel Sampark ligger i Bhadrak. Gå till vår reseguide för Bhadrak
Karta
Kantakabi ot road, Bhadrak, OD, 756100

Ta sig runt

  • Bhadrak Junction station – 9 min med bil

Restauranger

  • Hotel Swaad
    3 min med bil
  • Hotel Ama Odishi
    5 min med bil
  • Dalchini
    3 min med bil
  • Swosti Trupti Mistanna Bhandar
    2 min med bil
  • Chagulu Tea Stall
    2 min med bil

Om boendet

Hotel Sampark

  • Om boendet
  • Hotel Sampark erbjuder allt du behöver.
  • Du kan även dra nytta av följande förmåner under din vistelse:
    • Gratis vanlig parkering
    • Bagageförvaring och en rökfri anläggning
  • Du kan även hitta följande bekvämligheter i alla rum:
  • Badrum med duschar och tvål

Liknande boenden

Vanliga frågor och svar

Är Hotel Sampark husdjursvänligt?

Nej, husdjur är inte tillåtna på boendet.

Hur mycket kostar det att bo på Hotel Sampark?

Enligt uppgifter från den 24 okt. 2026, startar priserna från 107 kr för en natts vistelse för två vuxna på Hotel Sampark den 25 okt. 2026, inklusive skatter och avgifter. Priset baseras på det lägsta priset per natt som hittats under det senaste dygnet för vistelser under de 30 kommande dagarna. Priserna kan ändras. Välj datum för att få rätt priser.

Hur mycket kostar det att parkera vid Hotel Sampark?

Vanlig parkering är gratis på det här boendet.

Vilka är incheckningstiderna för Hotel Sampark?

Checka in från: 10.00. Checka in fram till: 10.30. Sen incheckning är möjlig under begränsade tider.

Vilken utcheckningstid gäller för Hotel Sampark?

Utcheckning sker senast klockan 09.00.

Var ligger Hotel Sampark?

Detta hotell ligger i Bhadrak.

Recensioner

3,8