Hel lägenhet·Privat värd

T3 59m2 vintage decor with outdoor terrace

Fotogalleri för T3 59m2 vintage decor with outdoor terrace

Vardagsrum
3 sovrum, strykjärn/strykbräda och sängkläder
Eget kök
Interiör
Vardagsrum

Hel lägenhet

3 sovrum1 badrum

Populära bekvämligheter

  • Tvättmaskin

Lägg till datum för priser

Om boendet

T3 59m2 vintage decor with outdoor terrace

  • Om boendet
  • T3 59m2 vintage decor with outdoor terrace erbjuder tvättmöjligheter och mycket mer.
  • Här följer några ytterligare förmåner:
  • En rökfri anläggning
  • Du kan även räkna med följande bekvämligheter:
  • Badrum med duschar och hårtorkar

Hotellbekvämligheter

Sovrum

  • 3 sovrum
  • Lakan tillhandahålls

Badrum

  • 0,5 badrum
  • Dusch
  • Handdukar tillhandahålles
  • Hårtork
  • Toalettpapper

Tvätt

  • Tvättmaskin
  • Tvättmöjligheter

Komfort

  • Värme

Husdjur

  • Endast assistanshundar (inga husdjur tillåtna)

Anpassning/tillgänglighet

  • Rökfritt boende

Tjänster och inrättningar

  • Strykjärn/strykbräda

Säkerhetsdetaljer

  • Ingen kolmonoxidvarnare och inga gasdrivna apparater (värden har angett att det inte finns någon kolmonoxidvarnare eller några gasdrivna apparater på boendet)
  • Rökdetektor (värden har angett att det finns en rökdetektor på boendet)

Liknande boenden

Regler

Incheckningsinstruktioner

Du kommer att få ett e-postmeddelande från värden med info om incheckning och utcheckning.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Husdjur

Djur ej tillåtna (assistanshundar välkomna utan avgift)

Barn och extrasängar

Barn är välkomna.

Evenemang

Inga evenemang tillåts

Rökning tillåten

Rökning förbjuden

Viktig information

Att hålla koll på

Detta boende drivs av en privat värd (någon som inte agerar inom sin företagsverksamhet eller sitt yrke). EU:s konsumentlagar, inklusive ångerrätten, gäller inte för din bokning. Din bokning omfattas av den privata värdens avbokningspolicy.
Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Fester och gruppevenemang är inte tillåtna på boendet.
Värden har angett att det inte finns någon kolmonoxidvarnare eller några gasdrivna apparater på boendet.
Värden har angett att det finns en rökdetektor på boendet.
Boendet hanteras av vår partner Vrbo. Du kommer att få ett e-postmeddelande från Vrbo med en länk till ett Vrbo-konto, där du kan att avboka eller ändra din bokning.

Bra att veta

Kontanttransaktioner på boendet får inte överstiga EUR 1000, på grund av statliga bestämmelser. Du kan få mer information genom att kontakta boendet via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen.

Om området

denna lägenhet ligger i Biscarrosse. Parc naturel régional des Landes de Gascogne och Lac Biscarrosse är exempel på områdets vackra natur, och bland de lokala turistattraktioner hittar du AquaPark och Mimizans botaniska trädgårdar. Gå till vår reseguide för Biscarrosse
Se fler lägenheter i Biscarrosse
Karta
Biscarrosse

I närheten

  • En sandstrand med en grupp människor som promenerar längs stranden.
    Grande Dune du Pilat
    33 min med bil - 32.3 km
  • Lac Biscarrosse
    3 min med bil - 1.7 km
  • strand nära Avenue Pierre-Georges Latécoère
    3 min med bil - 1.7 km
  • lilla dammen i Biscarrosse
    3 min med bil - 2.1 km
  • strand nära Port de lily
    3 min med bil - 1.7 km

Ta sig runt

  • Ychoux station – 24 min med bil
  • Bordeaux (BOD-Merignac) - 73 min med bil

Restauranger

  • Uncle Sam
    12 min till fots
  • Transat Bar
    13 min till fots
  • Bar le Chalet
    19 min med bil
  • Chez Flo
    11 min med bil
  • Yanagi
    13 min till fots

Vanliga frågor och svar

Är T3 59m2 vintage decor with outdoor terrace husdjursvänligt?

Nej, endast assistanshundar är tillåtna på boendet.

Var ligger T3 59m2 vintage decor with outdoor terrace ?

Denna lägenhet i Biscarrosse ligger 1,2 km från Lac Biscarrosse och mindre än en mil från Piste de Karting och Parentis-en-Borns kyrka. Biscarrosse Golf och AquaPark ligger också mindre än 15 km härifrån.

Recensioner för T3 59m2 vintage decor with outdoor terrace