Hel semesterbostad

Fv26 Renovated Golf Course Townhouse

Boendeklass: 2.5

Fotogalleri för Fv26 Renovated Golf Course Townhouse

Ett rymligt vardagsrum med en öppen spis, en tv och ett stort fönster med utsikt över omgivningen.
Ett rymligt kök med en stor köksö, trägolv och gott om naturligt ljus som strömmar in genom stora fönster.
Ett modernt kök med en stor köksö, rostfria vitvaror och gott om naturligt ljus som strömmar in genom stora fönster.
Ett rymligt vardagsrum med högt i tak, ett matbord med stolar, en soffa och en öppen spis.
Interiör

Recensioner

9,6 av 10,
Enastående

Populära bekvämligheter

  • Kök
  • Torktumlare
  • Luftkonditionering

Lägg till datum för priser

Om boendet

Fv26 Renovated Golf Course Townhouse

  • Denna villa ligger nära White Mountain National Forest
  • Fv26 Renovated Golf Course Townhouse ligger nära Bretton Woods Ski Area och har massor att erbjuda. Som gäst kan du hålla dig uppkopplad via gratis wi-fi i allmänna utrymmen.
  • Du kan även dra nytta av följande förmåner under din vistelse:
  • En rökfri anläggning
  • Om rummen
  • Alla rum hos Fv26 Renovated Golf Course Townhouse har bekvämligheter som luftkonditionering.
  • Du kan även räkna med följande bekvämligheter:
    • 2 badrum med badkar eller duschar
    • Kök och uppvärmning

Liknande boenden

Om området

denna villa ligger i Bretton Woods. Vackra naturupplevelser kan du få i området kring White Mountain National Forest och Mount Washington State Park, och du kan även besöka turistattraktioner som Mount Washington Cog Railway och Santa's Village (nöjespark). Gå till vår reseguide för Bretton Woods
Se fler villor i Bretton Woods
Karta
20 Sand Trap Lane, Bretton Woods, NH, 03575

I närheten

  • En linbana märkt med texten ”Cannon” hänger i en vajer, och i bakgrunden syns ett bergigt landskap och en tät skog.
    White Mountain National Forest
    1 min till fots - 0.0 km
  • En golfbana omgiven av träd i höstfärger och berg.
    Omni Mount Washington Resort Bretton Woods Golf Course
    15 min till fots - 1.3 km
  • En person åker skidor nedför en snötäckt sluttning.
    Bretton Woods Ski Area
    20 min till fots - 1.7 km
  • Learning Center Ski Lift
    2 min med bil - 2.2 km
  • Zephyr High Speed Ski Lift
    2 min med bil - 2.2 km

Ta sig runt

  • Whitefield, New Hampshire (HIE-Mount Washington Regional) - 20 min med bil

Restauranger

  • Mount Washington Resort Golf Club
    14 min till fots
  • 1902
    12 min till fots
  • AMC Highland Center - Dining Room
    7 min med bil
  • Stickneys at The Omni Mount Washington
    15 min till fots
  • Switchback Grille

Vanliga frågor och svar

Är Fv26 Renovated Golf Course Townhouse husdjursvänligt?

Nej, husdjur är inte tillåtna på boendet.

Vilka är incheckningstiderna för Fv26 Renovated Golf Course Townhouse?

Checka in från: 16.00. Checka in fram till: 20.00.

Vilken utcheckningstid gäller för Fv26 Renovated Golf Course Townhouse?

Utcheckning sker senast klockan 11.00.

Var ligger Fv26 Renovated Golf Course Townhouse?

Denna villa i Bretton Woods ligger mindre än 2 km från Omni Mount Washington Resort Bretton Woods Golf Course, White Mountain National Forest och Bretton Woods Ski Area. Red Carpet och Snowplay Zone ligger också 2 km härifrån.

Recensioner

9,6

Enastående