Hel lägenhet

Nw442 East 21st Ave-unit 206

Boendeklass: 3

Fotogalleri för Nw442 East 21st Ave-unit 206

Rum
Badrum
Vardagsrum
Eget kök
Rum

Populära bekvämligheter

  • Kök
  • Gratis wi-fi
  • Luftkonditionering
  • Uteplats

Lägg till datum för priser

Om boendet

Nw442 East 21st Ave-unit 206

  • Denna lägenhet ligger nära Wildwood Boardwalk
  • Nw442 East 21st Ave-unit 206 ligger nära Wildwood Beach och Morey's Piers, och har massor att erbjuda. Som gäst kan du hålla dig uppkopplad via gratis wi-fi på rummet.
  • Denna lägenhet erbjuder även följande förmåner:
  • En rökfri anläggning
  • Om rummen
  • Samtliga rum hos Nw442 East 21st Ave-unit 206 har bekvämligheter som luftkonditionering samt gratis wi-fi.
  • Du kan också hitta följande bekvämligheter:
    • Kök med kylskåp, mikrovågsugnar och grytor/köksredskap
    • Tv med satellitkanaler
    • Terrasser och skrivbord

Liknande boenden

Om området

Denna lägenhet ligger nära stranden i North Wildwood. Den som gillar att shoppa kan kolla in Washington Street Mall, och alla kan uppskatta den vackra naturen kring Wildwood Beach och Cape May Beach. Morey's Piers och Ed's Funcade är också värda ett besök. Gå till vår reseguide för North Wildwood
Se fler lägenheter i North Wildwood
Karta
442 East 21st Avenue, North Wildwood, NJ, 08260

I närheten

  • Stora bokstäver som bildar ordet ”WILDWODS”, med färgglada strandbollar framför.
    Wildwood Boardwalk
    2 min till fots - 0.2 km
  • En strandpromenad med ett pariserhjul, en karusell och en anläggning med en damm där man kan mata ankor.
    Morey's Piers
    6 min till fots - 0.6 km
  • En vattenpark med en lugn ström, ett vattenfall och ett poolområde omgivet av grönska.
    Ocean Oasis Waterpark and Beach Club
    6 min till fots - 0.6 km
  • En strand med en berg- och dalbana under uppförande och färgglada strandhytter.
    Wildwood Beach
    9 min till fots - 0.8 km
  • Montego Bay Waterpark
    5 min till fots - 0.4 km

Ta sig runt

  • Cape May, NJ (WWD-Cape May County) - 18 min med bil

Restauranger

  • Skinny Joey's Cheesesteaks
    8 min till fots
  • Seaport Pier
    4 min till fots
  • Capt'n Jack's Island Grill
    7 min till fots
  • Santucci’s
    8 min till fots
  • Adam's Restaurant and Lounge
    5 min till fots

Vanliga frågor och svar

Är Nw442 East 21st Ave-unit 206 husdjursvänligt?

Nej, husdjur är inte tillåtna på boendet.

Vilka är incheckningstiderna för Nw442 East 21st Ave-unit 206?

Checka in från: 02.00. Checka in fram till: 17.00.

Vilken utcheckningstid gäller för Nw442 East 21st Ave-unit 206?

Utcheckning sker senast klockan 08.00.

Var ligger Nw442 East 21st Ave-unit 206?

Denna lägenhet vid havet ligger nära både Five Mile Beach och Wildwood Boardwalk. Morey's Piers och Wildwood Beach ligger också tio minuter härifrån.