Hel semesterbostad

House Sleeps 8 With Parking and Balcony

Boendeklass: 3

Fotogalleri för House Sleeps 8 With Parking and Balcony

Ett sovrum med en säng, en sänggavel, en dörr och inramade diplom på väggen.
En snyggt bäddad säng med en hopvikt handduk, en dörr med en skylt och inramade bilder på väggen.
Ett badrum med en dusch som är avskärmad med glasväggar, ett vitt handfat och ett svartrutigt golv, samt en spegel som reflekterar en säng.
Ett modernt vardagsrum med en grå soffa, ett matbord med stolar och en skjutdörr i glas som leder ut till en träaltan.
Ett modernt kök med en inbyggd diskmaskin, en kaffemaskin och ett fönster som släpper in naturligt ljus.

Hel bostad

4 sovrum1 badrumSovplats för 8

Populära bekvämligheter

  • Kök
  • Tvättmaskin
  • Torktumlare
  • Parkering ingår
  • Gratis wi-fi

Lägg till datum för priser

Om boendet

House Sleeps 8 With Parking and Balcony

  • Om boendet
  • House Sleeps 8 With Parking and Balcony erbjuder allt du behöver. Som gäst kan du hålla dig uppkopplad via gratis wi-fi på rummet.
  • Du kan även räkna med förmåner som följande:
  • Gratis vanlig parkering
  • Om rummen
  • Alla rum hos House Sleeps 8 With Parking and Balcony har bekvämligheter såsom gratis wi-fi.
  • Du kan också räkna med följande bekvämligheter:
    • Badrum med duschar
    • Balkonger, kök och kylskåp

Hotellbekvämligheter

Internet

  • Tillgängligt i huset: gratis wi-fi
  • Tillgängligt i vissa allmänna utrymmen: gratis wi-fi

Parkering och transport

  • Avgiftsfri parkering på området
  • Begränsad parkering på området

Kök

  • Brödrost
  • Diskmaskin
  • Elektrisk vattenkokare
  • Kylskåp
  • Mikrovågsugn
  • Spishäll
  • Ugn

Sovrum

  • 4 sovrum
  • Lakan tillhandahålls

Badrum

  • 1 privat badrum
  • Dusch
  • Handdukar tillhandahålles

Utomhus

  • Balkong

Tvätt

  • Tvättmaskin/torktumlare

Komfort

  • Värme

Husdjur

  • Inga husdjur tillåts

Säkerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet – överväg att ta en bärbar varnare med dig)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas (värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet)

Allmän information

  • 6 enheter
  • Ingång från loftgång

Regler

Utcheckning

Utcheckning innan 11.00

Incheckningsinstruktioner

Detta boende har ingen reception.
Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Husdjur

Djur ej tillåtna

Barn och extrasängar

Barn är välkomna.

Viktig information

Att hålla koll på

Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Om du avbokar din bokning kommer boendets avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Boendeklass

Boendet har inte klassificerats av turistrådet i Irland. För våra kunders information har vi angett en gradering enligt våra egna kriterier.

Om området

House Sleeps 8 With Parking and Balcony ligger i Clones. Castle Saunderson och Crom Estate är lokala sevärdheter, och bland områdets turistattraktioner hittar du Sam More öppna gård och Rally School Ireland. Castle Park Leisure Centre och Share Discovery Village är också värda ett besök. Gå till vår reseguide för Clones
Se fler semesterbostäder i Clones
Karta
Clones, County Monaghan

I närheten

  • Hilton Park Victorian Gardens
    12 min till fots - 1.1 km
  • St. Tiernach's Park
    19 min till fots - 1.6 km
  • Castle Leslie
    36 min med bil - 38.6 km
  • Killykeen naturreservat
    45 min med bil - 43.1 km
  • Dún na Rí Forest Park
    55 min med bil - 54.3 km

Restauranger

  • Domenico
    3 min till fots
  • Subway
    5 min till fots
  • Adamsons Bar
    1 min till fots
  • Connolly's, Scotstown
    7 min med bil
  • Angel House Chinese and Thai Takeaway
    8 min till fots

Vanliga frågor och svar

Är House Sleeps 8 With Parking and Balcony husdjursvänligt?

Nej, husdjur är inte tillåtna på boendet.

Hur mycket kostar det att parkera vid House Sleeps 8 With Parking and Balcony?

Vanlig parkering är gratis på det här boendet.

Vilka är incheckningstiderna för House Sleeps 8 With Parking and Balcony?

Checka in fram till: 15.00.

Vilken utcheckningstid gäller för House Sleeps 8 With Parking and Balcony?

Utcheckning sker senast klockan 11.00.

Var ligger House Sleeps 8 With Parking and Balcony?

Semesterbostad i Clones ligger mindre än 2 km från Clones Golf Club och St. Tiernach's Park. Derrykerrib Lough och Drumlaney Lough ligger också mindre än 15 km härifrån.

Recensioner för House Sleeps 8 With Parking and Balcony