Hel lägenhet·Privat värd

Private Gulf Beach and Lemon Bay on Manasota Key

Välj datum för att se priser

Populära bekvämligheter

  • Luftkonditionering
  • Tvättjänster

Om området

Private Gulf Beach and Lemon Bay on Manasota Key ligger i Englewood. Vackra naturupplevelser kan du få i området kring Manasota Beach och Englewood Beach. Har du tänkt gå på ett evenemang eller se en match när du är i stan? Kolla upp vad som är på gång på CoolToday Park. Annars kan du få en riktigt trevlig utekväll på British Open Pub. Gå till vår reseguide för Englewood
Se fler lägenheter i Englewood
Karta
Englewood, FL

Ta sig runt

  • Punta Gorda Airport (PGD), Florida, USA - 61 min med bil

Restauranger

  • McDonald's
    5 min med bil
  • Burger King
    9 min med bil
  • Sand Bar
    15 min till fots
  • Nicola's Italian Kitchen
    12 min med bil
  • Farlows On The Water
    7 min med bil

Om boendet

Private Gulf Beach and Lemon Bay on Manasota Key

  • Detta boende ligger nära Manasota Beach
  • Private Gulf Beach and Lemon Bay on Manasota Key erbjuder tvättmöjligheter och mycket mer.
  • Detta boende erbjuder även följande förmåner:
  • En rökfri anläggning

Regler

Incheckning

Incheckning från 16.00
Minimiålder för incheckning - 25 år

Utcheckning

Utcheckning innan 10.00

Incheckningsinstruktioner

Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Husdjur

Djur ej tillåtna

Barn och extrasängar

Barn är välkomna.

Evenemang

Inga evenemang tillåts

Rökning tillåten

Rökning förbjuden

Viktig information

Att hålla koll på

Detta boende drivs av en privat värd (någon som inte agerar inom sin företagsverksamhet eller sitt yrke). EU:s konsumentlagar, inklusive ångerrätten, gäller inte för din bokning. Din bokning omfattas av den privata värdens avbokningspolicy.
Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Fester och gruppevenemang är inte tillåtna på boendet.

Bra att veta

Boendet har inga hissar

Vanliga frågor och svar

Är Private Gulf Beach and Lemon Bay on Manasota Key husdjursvänligt?

Nej, husdjur är inte tillåtna på boendet.

Vilka är incheckningstiderna för Private Gulf Beach and Lemon Bay on Manasota Key?

Incheckning börjar 16.00.

Vilken utcheckningstid gäller för Private Gulf Beach and Lemon Bay on Manasota Key?

Utcheckning sker senast klockan 10.00.

Var ligger Private Gulf Beach and Lemon Bay on Manasota Key?

Detta boende i Englewood ligger nära Manasota Beach och Englewood Beach. Lemon Bay och Stump Pass Beach nationalpark ligger också 3 km härifrån.