Hel semesterbostad

Grand Bleu Porto Heli Beachfront House

Fotogalleri för Grand Bleu Porto Heli Beachfront House

Ett flygbildsbild av ett kustområde med klart turkosfärgat vatten, steniga stränder och tät vegetation.
En snyggt bäddad säng med kuddar och handdukar, ett sängbord med en lampa och ett fönster med utsikt över träd.
Ett modernt kök med vita skåp, vitvaror i rostfritt stål, ett fönster med persienner och en bänkskiva i trä.
Ett vardagsrum med en öppen spis, en soffa, en fåtölj, en lampa och ett fönster med persienner.
En träaltan med ett bord och stolar, med utsikt över en sjö eller ett annat vattendrag och omgiven av träd.

Recensioner

10 av 10,
Enastående

Populära bekvämligheter

  • Tvättmaskin
  • Parkering ingår
  • Gratis wi-fi
  • Luftkonditionering
  • Uteplats
  • Städning

Lägg till datum för priser

Om boendet

Grand Bleu Porto Heli Beachfront House

  • Om boendet
  • Grand Bleu Porto Heli Beachfront House erbjuder en terrass och mycket mer. Som gäst kan du hålla dig uppkopplad via gratis wi-fi på rummet.
    • Gratis vanlig parkering
    • Snabb utcheckning, conciergetjänster och utomhusmöbler
    • Hjälp med bokning av biljetter och guidade turer och flerspråkig personal
  • Om rummen
  • Alla rum hos Grand Bleu Porto Heli Beachfront House har bekvämligheter såsom luftkonditionering och gratis wi-fi.
  • Du kan även hitta följande bekvämligheter i alla rum:
    • Tvättmaskiner och strykjärn/strykbrädor
    • 30-tums smart-tv med kabelkanaler
    • Garderober, vattenkokare och daglig städning

Liknande boenden

Om området

Denna semesterbostad ligger nära stranden i Ermionida. Bouboulinas museum och Spetses museum tillhör de kulturella höjdpunkterna, och den som vill uppleva olika aktiviteter kan besöka Spetses hamn och Ermionidas småbåtshamn. Snorkling och fiske är utmärkta exempel på vattenaktiviteter tillgängliga i området, och om du föredrar att stanna på land kan du prova på ridning och cykelturer i närheten. Gå till vår reseguide för Ermionida
Se fler semesterbostäder i Ermionida
Karta
Aghios Emilianos, Ermionida, Peloponnese, 213 00

I närheten

  • strand nära Kounoupi
    3 min med bil - 1.9 km
  • Spetses strand
    43 min med bil - 6.6 km
  • Bouboulinas museum
    43 min med bil - 7.0 km
  • Spetses hamn
    45 min med bil - 8.1 km
  • Spetses fyr
    50 min med bil - 8.5 km

Restauranger

  • Dapia Porto Cafe
    43 min med bil
  • Bikini
    44 min med bil
  • Ορλώφ (Orlof)
    44 min med bil
  • Souvlucky
    43 min med bil
  • Klimis
    43 min med bil

Vanliga frågor och svar

Är Grand Bleu Porto Heli Beachfront House husdjursvänligt?

Nej, husdjur är inte tillåtna på boendet.

Hur mycket kostar det att parkera vid Grand Bleu Porto Heli Beachfront House?

Vanlig parkering är gratis på det här boendet. Det finns även annan kostnadsfri parkering i närheten.

Vilka är incheckningstiderna för Grand Bleu Porto Heli Beachfront House?

Checka in från: 15.00. Checka in fram till: 21.00. Det går inte att checka in efter angivna tider.

Vilken utcheckningstid gäller för Grand Bleu Porto Heli Beachfront House?

Utcheckning sker senast klockan 11.00.

Var ligger Grand Bleu Porto Heli Beachfront House?

Denna semesterbostad är semesterbostad med direkt tillgång till stranden i Ermionida och ligger mindre än en mil från Spetses strand, Kaiki strand och Paradise-stranden. Boúka och Spetses hamn ligger också mindre än en mil härifrån.

Är det gratis att avboka bokningen och får jag i så fall tillbaka hela beloppet?

Ja, eftersom det är viktigt med flexibilitet erbjuder boendet gratis avbokning på vissa rumspriser. Avbokningspolicyn för boendet finns på vår webbplats om du vill läsa mer om eventuella undantag och krav.

Recensioner

Recensioner för Grand Bleu Porto Heli Beachfront House

10

Enastående

10

Renlighet

10

Bekvämligheter

10

Boendets skick och faciliteter
10 - Fantastiskt i betyg. 3 av 3 recensioner
8 - Bra i betyg. 0 av 3 recensioner
6 - Okej i betyg. 0 av 3 recensioner
4 - Dåligt i betyg. 0 av 3 recensioner
2 - Väldigt dåligt i betyg. 0 av 3 recensioner

Recensioner

Verifierad recension

10/10 Utmärkt

Gillade: Renlighet, bekvämligheter, boendets skick och faciliteter och kommunikation
The apartment offers everything you need for a nice holiday. It is a quiet neighbourhood and the view is really as spectacular as shown in the brochure. The owners really care for your contentment and are very helpful. Highly recommended!
Bodde här 8 nätter i mars 2024
Verifierad recension

10/10 Utmärkt

Gillade: Bekvämligheter
Beautiful. We spent 5 nights here as a party of 4 adults. The accommodation had plenty of room for us all and was well stocked - including a few store cupboard essentials. Our host was there to greet us and was brilliant if we needed anything. A good quiet base for Porto Heli, Spetses and Ermioni.
Bodde här 5 nätter i september 2025
Verifierad recension

10/10 Utmärkt

Gillade: Renlighet, rummets bekvämlighet och kommunikation
Bodde här 3 nätter i april 2024