Hel semesterbostad

4-bedroom house in fantastic Folly Beach with stunning views

Välj datum för att se priser

Populära bekvämligheter

  • Husdjursvänligt
  • Luftkonditionering
  • Tvättjänster

Om området

4-bedroom house in fantastic Folly Beach with stunning views ligger på stranden i Folly Beach. Vackra naturupplevelser kan du få i området kring Folly Island Beaches och Waterfront Park, och du kan även besöka turistattraktioner som South Carolina Aquarium och Patriots Point. Charleston Museum och Mount Pleasant Memorial Waterfront Park är också värda ett besök. Känner du för att bli lite blöt? Det finns möjlighet till aktiviteter som windsurfing, surfing/bodyboarding och bad i närheten av boendet. Gå till vår reseguide för Folly Beach
Se fler semesterbostäder i Folly Beach
Karta
Folly Beach, SC

I närheten

  • En sandstrand med högt gräs och en fyr i fjärran.
    Folly Island Beaches
    1 min till fots - 0.2 km
  • En lång brygga som sträcker sig ut i vattnet, med en lusthuset i änden.
    Folly Beach County Park
    12 min till fots - 1.0 km
  • En brygga som sträcker sig ut i stilla vatten, med en solnedgång i bakgrunden.
    Center Street
    2 min med bil - 1.7 km
  • En träbrygga som sträcker sig ut i stilla vatten vid solnedgången.
    Folly Beach fiskepir
    2 min med bil - 2.0 km
  • Sunset Cay Marina
    10 min till fots - 0.9 km

Ta sig runt

  • Charleston, SC (CHS-Charleston Intl.) - 43 min med bil

Restauranger

  • Chick-fil-A
    13 min med bil
  • Rita's Seaside Grille
    20 min till fots
  • Starbucks
    12 min med bil
  • Loggerhead's Beach Grill
    17 min till fots
  • Lowlife
    2 min med bil

Om boendet

4-bedroom house in fantastic Folly Beach with stunning views

  • Detta boende ligger nära Folly Island Beaches
  • 4-bedroom house in fantastic Folly Beach with stunning views erbjuder tvättmöjligheter och mycket mer.
  • Du kan även räkna med förmåner som följande:
  • En rökfri anläggning

Regler

Incheckning

Incheckning från 16.00
Minimiålder för incheckning - 18 år

Utcheckning

Utcheckning innan 11.00

Incheckningsinstruktioner

Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Husdjur

Djur är tillåtna
Assistanshundar är välkomna utan avgift
Endast hundar välkomnas
1 per rum (upp till 23 kg per husdjur)

Barn och extrasängar

Barn är välkomna.

Evenemang

Inga evenemang tillåts

Rökning tillåten

Rökning förbjuden

Viktig information

Att hålla koll på

Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Fester och gruppevenemang är inte tillåtna på boendet.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Vanliga frågor och svar

Är 4-bedroom house in fantastic Folly Beach with stunning views husdjursvänligt?

Ja, detta boende tillåter hundar (högst 1 per rum) med en vikt på upp till 23 kg per djur.

Vilka är incheckningstiderna för 4-bedroom house in fantastic Folly Beach with stunning views?

Incheckning börjar 16.00.

Vilken utcheckningstid gäller för 4-bedroom house in fantastic Folly Beach with stunning views?

Utcheckning sker senast klockan 11.00.

Var ligger 4-bedroom house in fantastic Folly Beach with stunning views?

Detta boende vid stranden i Folly Beach ligger 15 minuters promenad från Folly Island Beaches, Folly Beach County Park och Sunset Cay Marina. Folly River Park och Center Street ligger också 2 km härifrån.