Hel semesterbostad

Familienlodge fur 10 Personen mit Sauna

Fotogalleri för Familienlodge fur 10 Personen mit Sauna

Ett modernt badrum med ett fristående badkar, en toalett och ett fönster med en växt.
Ett modernt vardagsrum med en svart soffa, ett vitt soffbord och en gul pläd. På väggen hänger inramade tavlor, och det finns en matplats med stolar och ett bord.
Ett modernt vardagsrum med en svart lädersoffa, ett vitt soffbord och en öppen spis.
Ett modernt hus med ett rött tegeltak, stora fönster och en veranda.
Ett modernt kök med vita köksskåp, en matplats med ett vitt bord där sex personer kan sitta, och utsikt över omgivningen.

Populära bekvämligheter

  • Tvättmaskin
  • Torktumlare
  • Husdjursvänligt
  • Parkering ingår
  • Uteplats
  • Grill

Lägg till datum för priser

Om boendet

Familienlodge fur 10 Personen mit Sauna

  • Om boendet
  • Familienlodge fur 10 Personen mit Sauna erbjuder bekvämligheter som en terrass och en bastu.
  • Här följer några ytterligare förmåner:
    • Gratis vanlig parkering
    • En rökfri anläggning och grillar
  • Du kan också hitta följande bekvämligheter i alla rum:
  • Barnstolar och uppvärmning

Liknande boenden

Om området

denna semesterbostad ligger i Grossenbrode. Weissenhäuser Brök och Baderollstuhl är exempel på områdets vackra natur, och bland de lokala turistattraktioner hittar du Baltiska äventyrsparken och havstornet och Modellbahn Fehmarn. Fehmarn Aquarium och Galileo Wissenswelt är också värda ett besök. Gå till vår reseguide för Grossenbrode
Se fler lägenheter i Grossenbrode
Karta
Grossenbrode, Schleswig-Holstein

I närheten

  • En berg- och dalbanas spårvidd mot en klarblå himmel.
    Hansapark
    42 min med bil - 61.3 km
  • Grossenbrode strand
    6 min till fots - 0.5 km
  • Baderollstuhl
    7 min till fots - 0.6 km
  • Jumicar Ostholstein
    9 min till fots - 0.8 km
  • Ostsee Therme Scharbeutz
    54 min med bil - 74.1 km

Ta sig runt

  • Grossenbrode station – 15 minuters promenad
  • Lübeck Airport (LBC), Lübeck, Tyskland - 67 min med bil

Restauranger

  • Strandschuppen
    11 min med bil
  • Hofcafé Albertsdorf
    13 min med bil
  • Restaurant zum Huk
    15 min med bil
  • O Marinheiro Café & Bar
    11 min med bil
  • Gosch Heiligenhafen
    10 min med bil

Vanliga frågor och svar

Är Familienlodge fur 10 Personen mit Sauna husdjursvänligt?

Ja, husdjur är tillåtna på boendet.

Hur mycket kostar det att parkera vid Familienlodge fur 10 Personen mit Sauna?

Vanlig parkering är gratis på det här boendet.

Vilka är incheckningstiderna för Familienlodge fur 10 Personen mit Sauna?

Checka in från: 15.00. Checka in fram till: 18.00.

Vilken utcheckningstid gäller för Familienlodge fur 10 Personen mit Sauna?

Utcheckning sker senast klockan 10.00.

Var ligger Familienlodge fur 10 Personen mit Sauna?

Semesterbostad i Grossenbrode ligger tio minuters promenad från Grossenbrode strand och Baderollstuhl. Jumicar Ostholstein och surfstrand ligger också 3 km härifrån. Grossenbrode station ligger på 15 minuters gångavstånd.