Hel semesterbostad

Relaxing 4BR Retreat w/ Refreshing Pool

Boendeklass: 3

Fotogalleri för Relaxing 4BR Retreat w/ Refreshing Pool

En trädgård med en pool, ett bubbelbad och en uteplats med utemöbler.
En swimmingpool med ett bubbelbad, omgiven av utomhusmöbler och krukväxter.
Ett bubbelbad med en böjd design, omgivet av solstolar och en ljusslinga.
Ett vardagsrum med en blå soffa, ett soffbord och en takfläkt. Det finns en dörr som leder ut till ett utomhusområde med stolar.
En trädgård med en pool, en uppblåsbar flamingofigur och en uteplats med utemöbler.

Hel bostad

4 sovrum2 badrumSovplats för 12233 kvm

Populära bekvämligheter

  • Pool
  • Kök
  • Torktumlare
  • Husdjursvänligt
  • Parkering ingår
  • Luftkonditionering

Lägg till datum för priser

Om boendet

Relaxing 4BR Retreat w/ Refreshing Pool

  • Detta fritidshus ligger nära Indian Wells Tennis Garden
  • Relaxing 4BR Retreat w/ Refreshing Pool erbjuder en trädgård och mycket mer. Som gäst kan du hålla dig uppkopplad via gratis wi-fi i allmänna utrymmen.
  • Detta fritidshus erbjuder även följande förmåner:
    • En utomhuspool
    • Gratis vanlig parkering
    • Grillar och en rökfri anläggning
  • Om rummen
  • Alla rum hos Relaxing 4BR Retreat w/ Refreshing Pool kan erbjuda bekvämligheter som eldstäder och luftkonditionering.
  • Du kan också räkna med följande bekvämligheter i alla rum:
    • 2 badrum med badkar
    • Tv med kabelkanaler
    • Kök, diskmaskiner och mikrovågsugnar

Hotellbekvämligheter

Pool/spa

  • Utomhuspool

Parkering och transport

  • Gratis parkering i närheten
  • Avgiftsfri parkering på området
  • Begränsad parkering på området

Kök

  • Diskmaskin
  • Grytor och köksredskap
  • Mikrovågsugn
  • Spishäll
  • Ugn

Sovrum

  • 4 sovrum
  • Lakan tillhandahålls

Badrum

  • 2 privata badrum
  • Badkar

Utrymmen

  • Eldstad
  • Vardagsrum

Underhållning

  • Tv med kabelkanaler

Utomhus

  • Grill
  • Trädgård

Tvätt

  • Torktumlare

Komfort

  • Luftkonditionering
  • Värme

Husdjur

  • Husdjur välkomna

Anpassning/tillgänglighet

  • Rökfritt boende

Tjänster och inrättningar

  • Strykjärn/strykbräda

Säkerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet – överväg att ta en bärbar varnare med dig)
  • Rökdetektor (värden har angett att det finns en rökdetektor på boendet)

Allmän information

  • Trädgård

Liknande boenden

Regler

Incheckning

Checka in från: 15.00. Checka in fram till: 20.00.

Utcheckning

Utcheckning innan 10.00

Incheckningsinstruktioner

En myndig person på minst 18 år måste ansvara för bokningen.
Incheckning sker på annan plats än boendet. För att checka in, ta dig till [We will send you the instructions].
Gästerna måste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
Kontakta boendet minst 72 timmar i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att arrangera incheckning.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Husdjur

Djur är tillåtna
Assistanshundar är välkomna utan avgift

Barn och extrasängar

Barn är välkomna.

Rökning tillåten

Rökning förbjuden

Betalningstyper

  • MasterCard
  • Visa

Viktig information

Avgifter

Du kommer att ombes att betala följande avgifter på boendet – avgifterna kan inkludera tillämpliga skatter:

  • Deposition för skador: USD 500.00 per vistelse

Vi har listat alla tilläggsavgifter som boendet har upplyst oss om.

Att hålla koll på

Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Boendet accepterar kreditkort; ingen kontantbetalning.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har angett att det finns en rökdetektor på boendet.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Om området

denna stuga ligger i Indio. Om du har aktiviteter på programmet kan det vara värt att ta en titt på Empire Polo Club och PGA West Golf Course. Sugen på ett evenemang eller en match? Kolla upp vad som är på gång på Indian Wells Tennis Garden eller Agua Caliente Casino. Gå till vår reseguide för Indio
Se fler fritidshus i Indio
Karta
41650 Alligator Pond Road, Indio, CA, 92203

I närheten

  • En golfbana i öknen med kaktusar och ett berg i bakgrunden.
    Palm Desert Country Club
    4 min med bil - 1.9 km
  • Bermuda Dunes Racquet Club
    4 min med bil - 1.9 km
  • Woodhaven Country Club
    5 min med bil - 2.7 km
  • Joe Mann Park
    6 min med bil - 2.3 km
  • El Paseo shoppingdistrikt
    19 min med bil - 11.2 km

Ta sig runt

  • Palm Springs Station – 24 min med bil
  • Bermuda Dunes, Kalifornien (UDD) - 4 min med bil

Restauranger

  • Del Taco
    5 min med bil
  • McDonald's
    4 min med bil
  • Project Burger
    5 min med bil
  • Sonic Drive-In
    4 min med bil
  • McDonald's
    5 min med bil

Vanliga frågor och svar

Finns det pool på Relaxing 4BR Retreat w/ Refreshing Pool?

Ja, boendet har en utomhuspool.

Är Relaxing 4BR Retreat w/ Refreshing Pool husdjursvänligt?

Ja, husdjur är tillåtna på boendet.

Hur mycket kostar det att parkera vid Relaxing 4BR Retreat w/ Refreshing Pool?

Vanlig parkering är gratis på det här boendet. Det finns även annan kostnadsfri parkering i närheten.

Vilka är incheckningstiderna för Relaxing 4BR Retreat w/ Refreshing Pool?

Checka in från: 15.00. Checka in fram till: 20.00.

Vilken utcheckningstid gäller för Relaxing 4BR Retreat w/ Refreshing Pool?

Utcheckning sker senast klockan 10.00.

Var ligger Relaxing 4BR Retreat w/ Refreshing Pool?

Denna stuga i Indio ligger 3,4 km från Indio Golf Course och 4 km från Indian Wells Tennis Garden. Freedom Park ligger 4,3 km härifrån.