denna gård för landsbygdsturism ligger i Lyndon Station. Om du har aktiviteter på programmet kan det vara värt att ta en titt på Christmas Mountain, och den som föredrar att se områdets turistattraktioner kan besöka Noah's Ark Waterpark och Chula Vista Waterparks. Har du tänkt gå på ett evenemang eller se en match när du är i stan? Kolla upp vad som är på gång på Woodside Sports Complex eller Dells Raceway Park. Gå till vår reseguide för Lyndon Station
SECLUDED WOODLAND ESCAPE NEAR WISCONSIN DELLS WITH POND ON 80 PRIVATE ACRES
Om boendet
SECLUDED WOODLAND ESCAPE NEAR WISCONSIN DELLS WITH POND ON 80 PRIVATE ACRES erbjuder en trädgård och mycket mer.
Du kan även se fram emot förmåner som följande:
Grillar och en rökfri anläggning
Om rummen
Alla gästrum hos SECLUDED WOODLAND ESCAPE NEAR WISCONSIN DELLS WITH POND ON 80 PRIVATE ACRES har detaljer som luftkonditionering, samt extra bekvämligheter såsom matbord och köksöar.
Du hittar även följande bekvämligheter i samtliga rum:
Om du behöver tillgänglighetsanpassning kan du kontakta boendet med hjälp av kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen.
Ingen hiss (endast en våning)
Mer
Rökning ej tillåten
Bekvämligheter på rummet
Badrum
Toalettpapper
Tvål
Mat och dryck
Grytor och köksredskap
Hummer/krabbtina
Kylskåp
Kök
Köksö
Matbord
Mikrovågsugn
Spishäll
Te-/kaffebryggare
Ugn
Mer
Luftkonditionering
Uppvärmning
Regler
Incheckning
Incheckning från 15.00
Minimiålder för incheckning - 20 år
Utcheckning
Utcheckning innan 11.00
Incheckningsinstruktioner
Du kommer att få ett e-postmeddelande från värden med info om incheckning och utcheckning.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg
Utcheckningsinstruktioner
Värden kräver att du gör följande innan du checkar ut:
Släng rester av mat och dryck och ta ut soporna.
Släck lamporna, lås dörrarna och lämna tillbaka nycklarna.
Om dessa inte genomförs kan det leda till ett negativt omdöme från värden.
Husdjur
Djur är tillåtna
Assistanshundar är välkomna utan avgift
Endast katter välkomnas
2 per rum (upp till 9 kg per husdjur)
Meddelande från värden: Please clean after your pets
Barn och extrasängar
Barn är välkomna.
Evenemang
Tillåtna evenemang: familjeträffar, födelsedagsfester och bröllop
Rökning tillåten
Rökning förbjuden
Viktig information
Att hålla koll på
Detta boende drivs av en privat värd (någon som inte agerar inom sin företagsverksamhet eller sitt yrke). EU:s konsumentlagar, inklusive ångerrätten, gäller inte för din bokning. Din bokning omfattas av den privata värdens avbokningspolicy.
Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Fester och evenemang (inklusive familjeträffar, födelsedagsfester och bröllop) är tillåtna på boendet; max antal gäster: 6
På detta boende finns bland annat följande säkerhetsdetaljer: kolmonoxiddetektor, brandsläckare och rökdetektor.
Det här boendet har utomhusområden såsom balkonger, uteplatser och terrasser som kanske inte är lämpliga för barn. Om du har frågor rekommenderar vi att du kontaktar boendet före ankomst för att bekräfta att de kan ta emot dig i ett lämpligt rum.
Boendet hanteras av vår partner Vrbo. Du kommer att få ett e-postmeddelande från Vrbo med en länk till ett Vrbo-konto, där du kan att avboka eller ändra din bokning.
Vanliga frågor och svar
Är SECLUDED WOODLAND ESCAPE NEAR WISCONSIN DELLS WITH POND ON 80 PRIVATE ACRES husdjursvänligt?
Ja, denna gård tillåter katter (högst 2 per rum) med en vikt på upp till 9 kg per djur.
Hur mycket kostar det att parkera vid SECLUDED WOODLAND ESCAPE NEAR WISCONSIN DELLS WITH POND ON 80 PRIVATE ACRES?
Parkering är tillgänglig på boendet.
Vilka är incheckningstiderna för SECLUDED WOODLAND ESCAPE NEAR WISCONSIN DELLS WITH POND ON 80 PRIVATE ACRES?
Incheckning börjar 15.00.
Vilken utcheckningstid gäller för SECLUDED WOODLAND ESCAPE NEAR WISCONSIN DELLS WITH POND ON 80 PRIVATE ACRES?
Utcheckning sker senast klockan 11.00.
Var ligger SECLUDED WOODLAND ESCAPE NEAR WISCONSIN DELLS WITH POND ON 80 PRIVATE ACRES?
Denna gård i Lyndon Station ligger 4 km från Lemonweir Bottomland Hardwood Forest State Natural Area och mindre än 15 km från Wisconsin River och Woodside Ranch Resort & Conference Center. Clark Island och Woodside Sports Complex ligger också mindre än 15 km härifrån.