Hel semesterbostad

Magnolia Pointe Luster Leaf 4891-101 3 Bedroom Home

3.0-stjärnigt boende

Fotogalleri för Magnolia Pointe Luster Leaf 4891-101 3 Bedroom Home

En inomhuspool med flera banor, en täckt takkonstruktion och stora fönster.
Ett kök med ljusa skåp, ett vitt kylskåp, en mikrovågsugn, en ugn och en kaffebryggare. Det finns två hänglampor, ett fönster med persienner och en välkomstskylt på väggen.
En park med picknickplatser och bänkar av trä.
En golfbana med en flod och ett bostadsområde i bakgrunden.
Ett uterum med stora fönster, en tegelbeklädd öppen spis och en sittgrupp med randiga kuddar.

Hel lägenhet

3 sovrum2 badrumSovplats för 6139 kvm

Populära bekvämligheter

  • Pool
  • Tvättmaskin
  • Torktumlare
  • Gratis wi-fi
  • Grill

Lägg till datum för priser

Om boendet

Magnolia Pointe Luster Leaf 4891-101 3 Bedroom Home

  • Denna semesterbostad ligger nära Broadway at the Beach
  • Magnolia Pointe Luster Leaf 4891-101 3 Bedroom Home erbjuder bekvämligheter som en golfbana intill och en bubbelpool. Håll dig uppkopplad via gratis wi-fi på rummet.
  • Här följer några ytterligare förmåner:
    • En inomhuspool
    • En rökfri anläggning och grillar
  • Om rummen
  • Samtliga rum hos Magnolia Pointe Luster Leaf 4891-101 3 Bedroom Home erbjuder bekvämligheter såsom gratis wi-fi.
  • Du kan även räkna med följande bekvämligheter i samtliga rum:
    • 2 badrum med badkar eller duschar
    • Kylskåp, ugnar och brödrostar

Hotellbekvämligheter

Skidåkning

  • Skidområde i närheten

Pool/spa

  • Allmän pool
  • Bubbelpool
  • Inomhuspool
  • Uppvärmd pool

Internet

  • Tillgängligt i huset: gratis wi-fi

Mat och dryck

  • Brödrost
  • Kylskåp
  • Te-/kaffebryggare
  • Ugn

Sovrum

  • 3 sovrum

Badrum

  • 2 badrum
  • Badkar eller dusch
  • Handdukar tillhandahålles

Underhållning

  • Kabelkanaler/satellitkanaler

Utomhus

  • Grill

Tvätt

  • Tvättmaskin

Komfort

  • Värme

Husdjur

  • Inga husdjur tillåts

Anpassning/tillgänglighet

  • Rökfritt boende

Höjdpunkter i området

  • Bredvid en golfbana

Att göra

  • Uppvärmd pool
  • Segling i närheten

Säkerhetsdetaljer

  • Kolmonoxidvarnare (värden har angett att det finns en kolmonoxidvarnare på boendet)
  • Rökdetektor (värden har angett att det finns en rökdetektor på boendet)

Allmän information

  • Barn ej tillåtna på boendet

Liknande boenden

Regler

Incheckning

Incheckning från 16.00
Minimiålder för incheckning - 25 år

Utcheckning

Utcheckning innan 10.00

Incheckningsinstruktioner

Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner inom 5 dagar före ankomst.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Husdjur

Djur ej tillåtna

Barn och extrasängar

Inga barn är tillåtna på det här boendet.

Rökning tillåten

Rökning förbjuden

Betalningstyper

Viktig information

Att hålla koll på

Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Boendet accepterar bank- eller kreditkort.
Kontantfria transaktioner erbjuds
Värden har angett att det finns en kolmonoxidvarnare på boendet.
Värden har angett att det finns en rökdetektor på boendet.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Om området

denna semesterbostad ligger bredvid en golfbana i Centrala Myrtle Beach, ett område i Myrtle Beach. Broadway at the Beach och Coastal Grand Mall kan vara värda ett besök om du har shopping på programmet, och den som föredrar att uppleva områdets vackra natur kan utforska Myrtle Beach Beaches och Myrtle Beach State Park. Du får inte missa Ripley's Aquarium och SkyWheel Myrtle Beach. Passa på att utforska området med vattenaktiviteter som segling eller andra äventyr som skidåkning. Gå till vår reseguide för Myrtle Beach
Se fler lägenheter i Myrtle Beach
Karta
4891 Luster Leaf Circle, Myrtle Beach, SC, 29577

I närheten

  • En golfbana med en damm, grön gräsmatta och byggnader i bakgrunden.
    Myrtlewood Golfklubb
    3 min med bil - 2.3 km
  • En stor byggnad med ordet ”UNDER” skrivet på fasaden, en träpromenad och en vattenyta i förgrunden.
    Broadway at the Beach
    3 min med bil - 5.0 km
  • En undervattenstunnel med väggar av glas, vilket ger besökarna möjlighet att iaktta det marina livet.
    Ripley's Aquarium
    4 min med bil - 5.3 km
  • Ett stort pariserhjul, en strand och en brygga med byggnader i bakgrunden.
    Myrtle Beach Boardwalk
    11 min med bil - 9.2 km
  • En strandpromenad med ett pariserhjul i bakgrunden.
    SkyWheel Myrtle Beach
    11 min med bil - 9.1 km

Ta sig runt

  • Myrtle Beach, SC (MYR) - 18 min med bil

Restauranger

  • Slim Chickens
    8 min med bil
  • Circle K
    3 min med bil
  • McDonald's
    6 min med bil
  • McDonald's
    3 min med bil
  • Zeytin
    6 min med bil

Vanliga frågor och svar

Finns det pool på Magnolia Pointe Luster Leaf 4891-101 3 Bedroom Home?

Ja, boendet har en inomhuspool. Det finns uppvärmd pool.

Är Magnolia Pointe Luster Leaf 4891-101 3 Bedroom Home husdjursvänligt?

Nej, husdjur är inte tillåtna på boendet.

Vilka är incheckningstiderna för Magnolia Pointe Luster Leaf 4891-101 3 Bedroom Home?

Incheckning börjar 16.00.

Vilken utcheckningstid gäller för Magnolia Pointe Luster Leaf 4891-101 3 Bedroom Home?

Utcheckning sker senast klockan 10.00.

Var ligger Magnolia Pointe Luster Leaf 4891-101 3 Bedroom Home?

Denna semesterbostad med golfbana i Centrala Myrtle Beach ligger 1,9 km från Myrtlewood Golfklubb och mindre än 5 km från Broadway at the Beach och Myrtle Beach Beaches. Ripley's Aquarium ligger 4,1 km härifrån.

Recensioner för Magnolia Pointe Luster Leaf 4891-101 3 Bedroom Home