Hel semesterbostad

Bryn Siriol

3.0-stjärnigt boende

Fotogalleri för Bryn Siriol

En stenstrand med en träpromenad, en stenig kust och fri utsikt över havet.
En träbänk vid en stenig strand, med ett trästaket och en liten buske.
Ett modernt kök med vita skåp, en fläktkåpa i rostfritt stål, en inbyggd ugn och ett fönster med krukväxter.
Ett sovrum med en säng, en byrå, en spegel och ett takfönster.
En trappa av stentrappsteg leder upp till en vit vägg med en sockel av tegelsten, och runt omkring finns frodig grönska och en grön metallgrind.

Recensioner

9,8 av 10,
Enastående

Hel bostad

3 sovrum2 badrumSovplats för 6

Populära bekvämligheter

  • Kök
  • Tvättmaskin
  • Husdjursvänligt
  • Gratis wi-fi

Lägg till datum för priser

Om boendet

Bryn Siriol

  • Detta fritidshus ligger nära Pembrokeshire Coast Nationalpark
  • Bryn Siriol erbjuder allt du behöver. Som gäst kan du hålla dig uppkopplad via gratis wi-fi på rummet.
  • Här följer några andra förmåner:
  • En rökfri anläggning
  • Om rummen
  • Alla rum hos Bryn Siriol är individuellt möblerade och har bekvämligheter som gratis wi-fi.
  • Du kan även räkna med följande bekvämligheter i alla rum:
    • 2 badrum med duschar
    • Garderober, kök och kylskåp

Hotellbekvämligheter

Internet

  • Tillgängligt i fritidshuset: gratis wi-fi

Parkering och transport

  • Ingen parkering på området

Kök

  • Brödrost
  • Diskmaskin
  • Elektrisk vattenkokare
  • Grytor och köksredskap
  • Kylskåp

Sovrum

  • 3 sovrum

Badrum

  • 2 privata badrum
  • Dusch

Tvätt

  • Tvättmaskin

Komfort

  • Värme

Husdjur

  • Husdjur välkomna

Anpassning/tillgänglighet

  • Rökfritt boende

Tjänster och inrättningar

  • Ingen städning tillgänglig

Säkerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet – överväg att ta en bärbar varnare med dig)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas (värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet)

Allmän information

  • Enskild inredning
  • Enskild möblering

Liknande boenden

Regler

Incheckning

Checka in från: 16.00. Checka in fram till: 23.00.

Utcheckning

Utcheckning innan 10.00

Incheckningsinstruktioner

Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Husdjur

Djur är tillåtna
Assistanshundar är välkomna utan avgift

Barn och extrasängar

Barn är välkomna.

Rökning tillåten

Rökning förbjuden

Betalningstyper

Viktig information

Att hålla koll på

Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Boendet accepterar kreditkort och bankkort.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Om området

denna stuga ligger i Narberth. Vackra naturupplevelser kan du få i området kring Pembrokeshire Coast Nationalpark och Tenby Beach. Holgan Farm Fishery och Steep Ravine är också värda ett besök. Gå till vår reseguide för Narberth
Se fler fritidshus i Narberth
Karta
45 St. James Street, Narberth, Wales, SA67 7DA

I närheten

  • En röd och vit båt, döpt till M27, låg för ankar nära klippiga branter och stilla vatten.
    Pembrokeshire Coast Nationalpark
    8 min med bil - 7.1 km
  • En gång leder fram till en stor, genomskinlig byggnad med en grön vattenrutschkana.
    Blue Lagoon Water Park
    11 min med bil - 10.5 km
  • Holgan Farm Fishery
    8 min med bil - 7.5 km
  • Steep Ravine
    10 min med bil - 9.8 km
  • Narberth Castle
    11 min med bil - 7.8 km

Ta sig runt

  • Narberth Station – 12 minuters promenad
  • Cardiff International Airport (CWL) - 122 min med bil

Restauranger

  • Hwb
    6 min till fots
  • Knights Tafarn
    12 min med bil
  • The Queens Hall
    5 min till fots
  • Camp Smokey
    11 min med bil
  • Ty Coffi
    11 min med bil

Vanliga frågor och svar

Är Bryn Siriol husdjursvänligt?

Ja, husdjur är tillåtna på boendet.

Hur mycket kostar det att parkera vid Bryn Siriol?

Detta boende har ingen parkering.

Vilka är incheckningstiderna för Bryn Siriol?

Checka in från: 16.00. Checka in fram till: 23.00.

Vilken utcheckningstid gäller för Bryn Siriol?

Utcheckning sker senast klockan 10.00.

Var ligger Bryn Siriol?

Denna stuga i Narberth ligger 4,3 km från Pembrokeshire Coast Nationalpark och mindre än en mil från Holgan Farm Fishery och Narberth Castle. Wiston Castle och Steep Ravine ligger också mindre än en mil härifrån. Narberth Station ligger på 12 minuters gångavstånd.

Recensioner för Bryn Siriol

Recensioner

9,8

Enastående