Hel lägenhet

Holi Bayview Nha Trang

Boendeklass: 3

Välj datum för att se priser

Recensioner

5,0 av 10,

Populära bekvämligheter

  • Kök
  • Gratis wi-fi
  • Luftkonditionering
  • Tvättjänster
  • Frukost tillgänglig
  • Parkering tillgänglig

Rumsalternativ

Tillgängliga filter för rum
Visar 4 av 4 rum

Lägenhet Superior - 2 sovrum

  • Utsikt mot bergen
  • 65 kvadratmeter
  • 1 sovrum
  • 4 sovplatser
  • 2 queensize-sängar

Lägenhet Panoramic - 3 sovrum - havsutsikt

  • Utsikt mot havet
  • 75 kvadratmeter
  • 1 sovrum
  • 6 sovplatser
  • 3 queensize-sängar

Lägenhet Deluxe - 2 sovrum - viss havsutsikt - mot vattnet

  • Utsikt mot stranden
  • 65 kvadratmeter
  • 1 sovrum
  • 4 sovplatser
  • 2 queensize-sängar

Lägenhet Classic - 2 sovrum - hörn

  • Utsikt mot stranden
  • 75 kvadratmeter
  • 2 sovrum
  • 4 sovplatser
  • 2 queensize-sängar
Mod logo
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!

Om området

Holi Bayview Nha Trang ligger i Bac Nha Trang, i anslutning till ett shoppingcenter. Thap Ba Hot Spring Center och Louisiane Brewhouse kan vara värda att kolla in om du har aktiviteter på programmet, och den som har lust att shoppa kan besöka Dam-marknaden och Nha Trang nattmarknad. Hon Chong udde och Po Nagar Cham-tornen är två andra rekommenderade platser att besöka. Gå till vår reseguide för Vĩnh Phước
Se fler lägenheter i Vĩnh Phước
Karta
3 Pham Van Dong, Vinh Phuoc, Bac Nha Trang, Khanh Hoa, 650000

I närheten

  • En klippig kustlinje med klart blått vatten, en stadsbild i bakgrunden och berg.
    Hon Chong udde
    10 min till fots - 0.9 km
  • Ett tempelkomplex med detaljerad arkitektur och en stenlagd innergård som omges av frodig grönska.
    Po Nagar Cham-tornen
    18 min till fots - 1.6 km
  • Bai Duong-stranden
    3 min till fots - 0.3 km
  • Hon Chong
    10 min till fots - 0.9 km
  • Ponagar-templet
    18 min till fots - 1.6 km

Ta sig runt

  • Nha Trang station – 12 min med bil
  • Cam Ranh Intl. Airport (CXR) - 56 min med bil

Restauranger

  • Russian Food
    2 min till fots
  • Cafe Atlas
    3 min till fots
  • La Cala Gusto Italiano
    4 min till fots
  • Caleen Premium Coffee
    1 min till fots
  • Tacos- Burrito 3 Chị Em
    5 min till fots

Om boendet

Holi Bayview Nha Trang

  • Denna lägenhet nära Hon Chong udde
  • Holi Bayview Nha Trang ligger nära Po Nagar Cham-tornen och Dam-marknaden, och erbjuder tvättmöjligheter. Håll dig uppkopplad via gratis wi-fi på rummet.
  • Denna lägenhet erbjuder även följande förmåner:
  • Parkering (avgift tillkommer), flygtransfer tur och retur (avgift tillkommer) och en hiss
  • Om rummen
  • Samtliga rum hos Holi Bayview Nha Trang kan erbjuda detaljer som luftkonditionering, samt ytterligare bekvämligheter såsom gratis wi-fi och värdeförvaringsskåp.
  • Du kan även räkna med följande bekvämligheter:
    • 2 badrum med regnduschar och gratis toalettartiklar
    • 40-tums LCD-tv med digitalkanaler
    • Balkonger, pentryn och stora kylar/frysar

Liknande boenden

Vanliga frågor och svar

Är Holi Bayview Nha Trang husdjursvänligt?

Nej, husdjur är inte tillåtna på boendet.

Hur mycket kostar det att parkera vid Holi Bayview Nha Trang?

Parkering är tillgänglig för VND 150000.

Vilka är incheckningstiderna för Holi Bayview Nha Trang?

Checka in från: 14.00. Checka in fram till: 20.00. En avgift tas ut för tidig incheckning (i mån av tillgång). Det går inte att checka in efter angivna tider.

Vilken utcheckningstid gäller för Holi Bayview Nha Trang?

Utcheckning sker senast klockan 12.00. Sen utcheckning är möjlig mot en avgift (i mån av tillgång).

Erbjuder Holi Bayview Nha Trang flygtransfer?

Ja, transport till/från flygplatsen erbjuds och körs (tillgänglig på begäran). En avgift på VND 450000 tas ut, enkel resa.

Var ligger Holi Bayview Nha Trang?

Denna lägenhet vid havet ligger 2 km från Hon Chong udde och Po Nagar Cham-tornen. Thap Ba Hot Spring Center och Dam-marknaden ligger dessutom 5 km härifrån.

Är det gratis att avboka bokningen och får jag i så fall tillbaka hela beloppet?

Ja, eftersom det är viktigt med flexibilitet erbjuder boendet gratis avbokning på vissa rumspriser. Avbokningspolicyn för boendet finns på vår webbplats om du vill läsa mer om eventuella undantag och krav.

Recensioner

Recensioner för Holi Bayview Nha Trang

5,0

7,0

Renlighet

8,0

Läge

3,0

Personal och service

6,0

Boendets skick och faciliteter
10 - Fantastiskt i betyg. 0 av 2 recensioner
8 - Bra i betyg. 0 av 2 recensioner
6 - Okej i betyg. 1 av 2 recensioner
4 - Dåligt i betyg. 1 av 2 recensioner
2 - Väldigt dåligt i betyg. 0 av 2 recensioner

Recensioner

Verifierad recension

6/10 Okej

Gillade: Renlighet
Gillade inte: Personal och service
施設自体にはフロントがないのですが、ビルのレセプションにカギを預けていただいたので、スムーズにチェックインできました。アパートメント型のホテルでは、一番の方法だと思いました。 チェックアウトも、電話で予約した時間にはオンタイムで来ていただけたので、助かりました。 また、英語もしっかり通じます。
Bodde här 1 natt i januari 2019
Verifierad recension

4/10 Dåligt

Gillade inte: Personal och service

チェックインするのに大変

全体的に良くないというのは、フロントがなく、ホテルをチェックインするのに大変苦労しました。家族で市内観光を終えたあと、ホテルに周辺に着くのは19時半頃、ホテルの部屋に入れた時間は21時超えていました。フロントがないことで、どこでどうすればいいか全くわからなく、連絡先の電話番号はホテルの番号ではなく、03から始まる日本コールセンターの電話番号でした。国際電話しているのにもかかわらず、20分以上に待たせたあと、ホテルの関係者と連絡繋がらなかったという返事のみ。正直一日遊んで、既に疲れていて、早くホテルに戻りたい気持ちいっぱいですが、国際電話かけて、しかも20分間も待たせて、このような返事がもらうのは怒りが溜まりません!結局何回か国際電話かけたか覚えていないが、入居できたのに1時間以上かかってしまいました。国際電話料金を請求したいぐらいです。 朝食は無料と記載してあったが、行ってみたら、中国団体のために作っているので、食事券が必要らしいです。その際にまた国際電話かけてコールセンターに確認しましたが、結局何の返事ももらえず、それ以上もう国際電話がごめんだと思って、朝食は自分で買いました。 部屋料金が安い分、施設内容は思ったより良かったのです。周りも中国旅行団体が多いため、店が少なくありません。 ホテルではなく、マンションです。玄関には警備員がいます。但し警備員に聞いても意味ないので、ご注意下さい。
Bodde här 2 nätter i mars 2019