Hel semesterbostad

Fun and Relax 10 Bed Home Pool Themed Rooms

Boendeklass: 2

Fotogalleri för Fun and Relax 10 Bed Home Pool Themed Rooms

Rum
En utomhusplats med stenbeläggning, träpergola och bord med stolar.
Ett rymligt utomhusområde med bar, flera olika sittgrupper och en central bardisk.
Ett rymligt kök med moderna vitvaror, en matplats med ett stort bord och stolar samt ett vardagsrum med en soffa och en tv.
Ett modernt sovrum med en stor säng, en dekorativ sänggavel, en affisch på väggen och ett nattduksbord med en lampa och en liten växt.

Populära bekvämligheter

  • Pool
  • Uteplats

Lägg till datum för priser

Om boendet

Fun and Relax 10 Bed Home Pool Themed Rooms

  • Om boendet
  • Fun and Relax 10 Bed Home Pool Themed Rooms erbjuder en trädgård och mycket mer.
  • Här följer några ytterligare förmåner:
  • Pool

Liknande boenden

Om området

denna semesterbostad ligger i Four Corners. Mystic Dunes Golfklubb och Champions Gate Golf Club kan vara värda att kolla in om du har aktiviteter på programmet, och den som har lust att shoppa kan besöka Gamla stadskärnan och Disney Springs™. Gå på ett evenemang eller se en match på ESPN Wide World of Sports Complex, och avsätt gärna lite tid för att besöka Walt Disney World® Resort, en av områdets främsta turistattraktioner som du absolut inte får missa. Gå till vår reseguide för Clermont
Se fler semesterbostäder i Orlando
Karta
Clermont, FL

I närheten

  • En sandstrand med ett lugnt, blått hav och en kustlinje som sträcker sig långt bort i fjärran.
    Lake Louisa State Park
    6 min med bil - 8.6 km
  • Lake Davenport
    4 min med bil - 5.1 km
  • Northeast Regional Park
    4 min med bil - 5.8 km
  • Four Corners FC
    5 min med bil - 6.1 km
  • Orange Lake Golf
    7 min med bil - 10.4 km

Ta sig runt

  • Kissimmee Station – 30 min med bil
  • Kissimmee, FL (ISM-Kissimmee Gateway) - 42 min med bil

Restauranger

  • Checkers
    4 min med bil
  • Chick-fil-A
    3 min med bil
  • McDonald's
    3 min med bil
  • Taco Bell
    3 min med bil
  • 7 Brew Coffee
    4 min med bil

Vanliga frågor och svar

Finns det pool på Fun and Relax 10 Bed Home Pool Themed Rooms?

Ja, boendet har pool.

Är Fun and Relax 10 Bed Home Pool Themed Rooms husdjursvänligt?

Nej, husdjur är inte tillåtna på boendet.

Vilka är incheckningstiderna för Fun and Relax 10 Bed Home Pool Themed Rooms?

Checka in från: 16.00. Checka in fram till: 00.00.

Vilken utcheckningstid gäller för Fun and Relax 10 Bed Home Pool Themed Rooms?

Utcheckning sker senast klockan 10.00.

Var ligger Fun and Relax 10 Bed Home Pool Themed Rooms?

Semesterbostad i Four Corners ligger 5 km från Northeast Regional Park och mindre än en mil från Four Corners FC och Lake Davenport. Surfari Water Park och Highland Reserve Golfklubb ligger också mindre än en mil härifrån.