Perfect Holiday Villa on Solterra Resort Orlando Villa 5493
Denna villa ligger nära Champions Gate Golf Club
Perfect Holiday Villa on Solterra Resort Orlando Villa 5493 erbjuder en restaurang och mycket mer.
Du kan även dra nytta av följande förmåner under din vistelse:
En utomhuspool
Gratis vanlig parkering
En rökfri anläggning, grillar och ett biljardbord
Om rummen
Alla gästrum hos Perfect Holiday Villa on Solterra Resort Orlando Villa 5493 erbjuder bekvämligheter som arbetsyta för laptop och luftkonditionering, samt ytterligare detaljer såsom separata middagsplatser.
Du hittar även följande bekvämligheter i alla rum:
denna villa ligger i Solterra Resort, ett område i Davenport. Gamla stadskärnan och Disney Springs™ kan vara värda ett besök om du har shopping på programmet, och den som föredrar att se områdets turistattraktioner kan besöka Walt Disney World® Resort och Disney's Animal Kingdom® Theme Park. Du får inte missa Disney's Hollywood Studios® och Epcot®. Gå till vår reseguide för Davenport
USA Water Ski & Wake Sports Foundation Hall of Fame Museum
6 min med bil - 7.7 km
Reunion Resort Golf Course
6 min med bil - 6.1 km
Champions Gate Golf Club
6 min med bil - 6.0 km
Providence Golfklubb
7 min med bil - 7.3 km
Ta sig runt
Kissimmee Station – 22 min med bil
Kissimmee, FL (ISM-Kissimmee Gateway) - 33 min med bil
Restauranger
Wawa
4 min med bil
McDonald's
5 min med bil
Dutch Bros Coffee
5 min med bil
McDonald's
5 min med bil
7-Eleven
5 min med bil
Vanliga frågor och svar
Finns det pool på Perfect Holiday Villa on Solterra Resort Orlando Villa 5493?
Ja, boendet har en utomhuspool.
Är Perfect Holiday Villa on Solterra Resort Orlando Villa 5493 husdjursvänligt?
Nej, husdjur är inte tillåtna på boendet.
Hur mycket kostar det att parkera vid Perfect Holiday Villa on Solterra Resort Orlando Villa 5493?
Vanlig parkering är gratis på det här boendet. Det finns även annan kostnadsfri parkering i närheten.
Vilka är incheckningstiderna för Perfect Holiday Villa on Solterra Resort Orlando Villa 5493?
Checka in från: 16.00. Checka in fram till: 16.00.
Vilken utcheckningstid gäller för Perfect Holiday Villa on Solterra Resort Orlando Villa 5493?
Utcheckning sker senast klockan 10.00.
Var ligger Perfect Holiday Villa on Solterra Resort Orlando Villa 5493?
Denna villa i Solterra Resort ligger mindre än en mil från Champions Gate Golf Club, Posner Village och Reunion Resort Golf Course. USA Water Ski & Wake Sports Foundation Hall of Fame Museum och Providence Golfklubb ligger också mindre än en mil härifrån.