Hel semesterbostad

Tranquility by Avantstay Spa + Firepit + BBQ Minutes to Downtown Paso Robles

Boendeklass: 3

Fotogalleri för Tranquility by Avantstay Spa + Firepit + BBQ Minutes to Downtown Paso Robles

Ett rymligt vardagsrum med en hög takfläkt, en matplats med en kristallkrona och en mysig sittgrupp med en lädersoffa och en mönstrad fåtölj.
Ett vardagsrum med en h�örnsoffa, en trästol, ett soffbord och ett sidobord med en lampa.
En trädgård med en bubbelpool, utemöbler och ett staket av trä.
Ett tvåvåningshus med en inglasad veranda och en inhägnad trädgård.
Ett sovrum med en säng, en stol, ett skrivbord, en kristallkrona och två dörrar.

Populära bekvämligheter

  • Kök
  • Tvättmaskin
  • Torktumlare
  • Husdjursvänligt
  • Parkering ingår
  • Luftkonditionering

Lägg till datum för priser

Om boendet

Tranquility by Avantstay Spa + Firepit + BBQ Minutes to Downtown Paso Robles

  • Detta fritidshus ligger nära Sensorio
  • Tranquility by Avantstay Spa + Firepit + BBQ Minutes to Downtown Paso Robles erbjuder en eldstad och mycket mer. Som gäst kan du hålla dig uppkopplad via gratis wi-fi i allmänna utrymmen.
  • Du kan även se fram emot förmåner som följande:
    • Gratis vanlig parkering
    • En rökfri anläggning och grillar
  • Om rummen
  • Samtliga gästrum hos Tranquility by Avantstay Spa + Firepit + BBQ Minutes to Downtown Paso Robles har bekvämligheter såsom luftkonditionering.
  • Du kan också räkna med följande bekvämligheter:
    • Uppvärmning och takfläktar
    • 1.5 badrum med badkar eller duschar
    • Terrasser, kök och kylskåp

Liknande boenden

Om området

denna stuga ligger i Centrala Paso Robles, ett område i Paso Robles. Paso Robles History Museum och Studios on the Park tillhör de kulturella höjdpunkterna, och bland områdets turistattraktioner hittar du Sensorio och Paso Robles Children's Museum. Ravine Waterpark och Olea Farm är också värda ett besök. Gå till vår reseguide för Paso Robles
Se fler fritidshus i Paso Robles
Karta
416 Olive Street, Paso Robles, CA, 93445

I närheten

  • En kontorsbyggnad med en parkeringsplats och en rad uppställda bilar.
    Anglim vingård
    10 min till fots - 0.9 km
  • En historisk byggnad i tegel med en storslagen entré, trappor och en flaggstång.
    Paso Robles History Museum
    12 min till fots - 1.0 km
  • En vit byggnad med ett rött tak och skylten ”Barnmuseum”.
    Paso Robles Children's Museum
    13 min till fots - 1.2 km
  • En historisk byggnad med ett grönt tak, omgiven av ett staket och diverse antika maskiner.
    Paso Robles Pioneer Museum
    2 min med bil - 2.6 km
  • Downtown City Park
    10 min till fots - 0.9 km

Ta sig runt

  • Paso Robles Station – 12 minuters promenad
  • San Luis Obispo, Kalifornien (SBP-San Luis Obispo County Regional) - 40 min med bil

Restauranger

  • Taste! Craft Eatery
    14 min till fots
  • Paso Robles Brewing Company
    6 min till fots
  • Spearhead Coffee
    14 min till fots
  • Just Baked
    15 min till fots
  • Red Scooter Deli
    16 min till fots

Vanliga frågor och svar

Är Tranquility by Avantstay Spa + Firepit + BBQ Minutes to Downtown Paso Robles husdjursvänligt?

Ja, husdjur är tillåtna på boendet. En avgift på USD 171.75 per boende, per vistelse tas ut. Assistanshundar är avgiftsbefriade.

Hur mycket kostar det att parkera vid Tranquility by Avantstay Spa + Firepit + BBQ Minutes to Downtown Paso Robles?

Vanlig parkering är gratis på det här boendet.

Vilka är incheckningstiderna för Tranquility by Avantstay Spa + Firepit + BBQ Minutes to Downtown Paso Robles?

Checka in från: 16.00. Checka in fram till: 16.00.

Vilken utcheckningstid gäller för Tranquility by Avantstay Spa + Firepit + BBQ Minutes to Downtown Paso Robles?

Utcheckning sker senast klockan 11.00.

Var ligger Tranquility by Avantstay Spa + Firepit + BBQ Minutes to Downtown Paso Robles?

Denna stuga i Centrala Paso Robles ligger en kvarts promenad från Anglim vingård, Derby Wine Estates Tasting Room och Downtown City Park. The Spa Central Coast och Paso Robles City Library ligger också en kvarts promenad härifrån. Paso Robles Station ligger på 12 minuters gångavstånd.