Lyxig 3BR SkyHome med panoramautsikt över havet, steg från stranden!

Välj datum för att se priser

Recensioner

10 av 10,
Enastående

Populära bekvämligheter

  • Pool
  • Luftkonditionering
  • Gym
  • Tvättjänster
  • Kök

Du kanske även gillar

Mod logo
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!

Om området

denna resort ligger i Pensacola Beach. Den som gillar att shoppa kan kolla in Pensacola Beach Boardwalk, och alla kan uppskatta den vackra naturen kring Pensacola Beach Beaches och Opal Beach. Har du tänkt gå på ett evenemang eller se en match när du är i stan? Kolla upp vad som är på gång på Pensacola Bay Center. Annars kan du få en riktigt trevlig utekväll på The Sabine Sandbar. Gå till vår reseguide för Pensacola Beach
Se fler resorter i Pensacola Beach
Karta
Pensacola Beach, FL

I närheten

  • En strand med vit sand och högt gräs som sträcker sig ner mot havet.
    Pensacola Beach Beaches
    2 min till fots - 0.2 km
  • En kustväg med strandhytter och en parkeringsplats.
    Opal Beach
    5 min till fots - 0.4 km
  • En strand med vit sand, vågor som slår in mot land och en klar, blå himmel med moln.
    Santa Rosa Sound
    9 min till fots - 0.8 km
  • En träbrygga som sträcker sig ut i vattnet, med en molnig himmel ovanför.
    Pensacola Beach Boardwalk
    9 min med bil - 6.2 km
  • Park East On-Leash Dog Beach
    12 min till fots - 1.1 km

Ta sig runt

  • Pensacola Station – 28 min med bil
  • Pensacola, Florida (PNS-Pensacola Intl.) - 31 min med bil

Restauranger

  • McDonald's
    20 min med bil
  • Circle K
    20 min med bil
  • SONIC Drive In
    20 min med bil
  • Pedros Tacos & Tequila Bar
    19 min med bil
  • Starbucks
    21 min med bil

Om boendet

Lyxig 3BR SkyHome med panoramautsikt över havet, steg från stranden!

  • Denna resort ligger nära Pensacola Beach Beaches
  • Lyxig 3BR SkyHome med panoramautsikt över havet, steg från stranden! erbjuder bekvämligheter som tvättmöjligheter och ett fitnesscenter.
  • Denna resort erbjuder även följande förmåner:
    • Pool
    • En laddningsstation för elbil, en hiss och en rökfri anläggning
  • Om rummen
  • Alla gästrum hos Lyxig 3BR SkyHome med panoramautsikt över havet, steg från stranden! kan ståta med förmåner som luftkonditionering, samt extra bekvämligheter såsom matbord och internetanslutning.
  • Du kan även räkna med följande bekvämligheter i samtliga rum:
    • 3.5 badrum med bubbelbadkar och duschar
    • Tv med kabelkanaler
    • Kök, kylskåp och diskmaskiner

Liknande boenden

Vanliga frågor och svar

Finns det pool på Lyxig 3BR SkyHome med panoramautsikt över havet, steg från stranden!?

Ja, boendet har pool.

Är Lyxig 3BR SkyHome med panoramautsikt över havet, steg från stranden! husdjursvänligt?

Nej, husdjur är inte tillåtna på boendet.

Vilka är incheckningstiderna för Lyxig 3BR SkyHome med panoramautsikt över havet, steg från stranden!?

Incheckning börjar 15.00.

Vilken utcheckningstid gäller för Lyxig 3BR SkyHome med panoramautsikt över havet, steg från stranden!?

Utcheckning sker senast klockan 10.00.

Var ligger Lyxig 3BR SkyHome med panoramautsikt över havet, steg från stranden!?

Denna resort i Pensacola Beach ligger fem minuters promenad från Santa Rosa Sound, Pensacola Beach Beaches och Opal Beach. Park East On-Leash Dog Beach och Gulf Islands National Seashore ligger också 5 km härifrån.

Recensioner

Recensioner för Lyxig 3BR SkyHome med panoramautsikt över havet, steg från stranden!

10

Enastående

9,8

Renlighet

10

Läge
10 - Fantastiskt i betyg. 189 av 201 recensioner
8 - Bra i betyg. 11 av 201 recensioner
6 - Okej i betyg. 1 av 201 recensioner
4 - Dåligt i betyg. 0 av 201 recensioner
2 - Väldigt dåligt i betyg. 0 av 201 recensioner

Recensioner

Verifierad recension

10/10 Utmärkt

Gillade: Renlighet, incheckning, kommunikation, plats och annonsens riktighet

Beautiful place

Wonderful place for vacation.
Bodde här 7 nätter i december 2023
Verifierad recension

8/10 Bra

Gillade: Renlighet, incheckning, kommunikation, plats och annonsens riktighet
Our family of 6 had a great stay at this location. The condo was clean and had plenty of room for all of us. The view from the balcony is wonderful - right on the beach. The property pools are great too. Our only complaint was the comfort of the beds and especially the pillows. The beds sit on box springs that are a little creaky and the pillows are very thin. Other than that, we really enjoyed our stay.
Bodde här 5 nätter i maj 2026
Verifierad recension

10/10 Utmärkt

Gillade: Renlighet, incheckning, kommunikation, plats och annonsens riktighet

3-1601

Wonderful vacation!
Bodde här 6 nätter i januari 2024
Verifierad recension

10/10 Utmärkt

Gillade: Renlighet, incheckning, kommunikation, plats och annonsens riktighet

Pensacola trip

It was amazing and the resort was 1st class had the best time
Bodde här 2 nätter i februari 2025
Verifierad recension

10/10 Utmärkt

Gillade: Renlighet, incheckning, kommunikation, plats och annonsens riktighet
We had a wonderful time. The place was perfect and beautiful! Can’t wait to go back.
View from balcony.
Bodde här 5 nätter i juni 2025
Verifierad recension

10/10 Utmärkt

Gillade: Renlighet, incheckning, kommunikation, plats och annonsens riktighet

Happy Birthday to me

The property was lovely, and the hosts responsive and gracious. Will stay here again and would recommend it to all.
Bodde här 3 nätter i november 2024
Verifierad recension

10/10 Utmärkt

Gillade: Renlighet, incheckning, kommunikation, plats och annonsens riktighet
Great view of ocean and bay! Wonderful condo!
Bodde här 4 nätter i september 2025
Verifierad recension

10/10 Utmärkt

Gillade: Renlighet, incheckning, kommunikation, plats och annonsens riktighet

Awesome view, beautiful place!

We loved our short stay, the condo was great and we will definitely be back!
Bodde här 2 nätter i mars 2024
Verifierad recension

10/10 Utmärkt

Gillade: Renlighet, incheckning, kommunikation, plats och annonsens riktighet

Awesome property

Gorgeous property!! Absolutely loved every minute of our stay will definitely be back!
Bodde här 8 nätter i juni 2024
Verifierad recension

10/10 Utmärkt

Gillade: Renlighet, incheckning, kommunikation, plats och annonsens riktighet

Portofino is Beautiful

Amazing resort away from the crazy public beaches but close enough to go enjoy the boardwalk. We have stayed here many times and would recommend it to anyone.
Bodde här 3 nätter i februari 2023
Verifierad recension

10/10 Utmärkt

Gillade: Renlighet, incheckning, kommunikation, plats och annonsens riktighet

Great working with Blue Costal!!

Great property!
Bodde här 4 nätter i december 2022
Verifierad recension

8/10 Bra

Gillade: Renlighet, kommunikation, plats och annonsens riktighet

Good family vacation spot

Very low key kind of all exclusive resort for a family vacation.
Bodde här 6 nätter i augusti 2022
Verifierad recension

10/10 Utmärkt

Gillade: Renlighet, incheckning, kommunikation, plats och annonsens riktighet

Quick Get Away

This place is perfect! The view is worth every penny!
Bodde här 2 nätter i april 2025
Verifierad recension

10/10 Utmärkt

Gillade: Renlighet, incheckning, kommunikation, plats och annonsens riktighet

Excellent Stay

Absolutely loved this condo and will be back!
Bodde här 5 nätter i augusti 2023
Verifierad recension

10/10 Utmärkt

Gillade: Renlighet, incheckning, kommunikation, plats och annonsens riktighet

Wonderful!

Beautiful, clean and perfect location! We will definitely be back and we would recommend to anyone!
Bodde här 7 nätter i augusti 2023
Verifierad recension

10/10 Utmärkt

Gillade: Renlighet, incheckning, kommunikation, plats och annonsens riktighet

Perfect

Our stay was perfect. Friendly staff
Bodde här 4 nätter i maj 2023
Verifierad recension

10/10 Utmärkt

Gillade: Renlighet, incheckning, kommunikation, plats och annonsens riktighet

Fantastic

My family and I thoroughly enjoyed our short stay here. Highly recommended. Outstanding views all around and very easy access to the beach.
Bodde här 3 nätter i augusti 2023
Verifierad recension

10/10 Utmärkt

Gillade: Renlighet, incheckning, kommunikation, plats och annonsens riktighet

Wonderful experience!

The property was phenomenal and was even better than anticipated! I would definitely want to stay here again. The views were absolutely beautiful from the balcony.
Bodde här 3 nätter i oktober 2023
Verifierad recension

10/10 Utmärkt

Gillade: Renlighet, incheckning, kommunikation, plats och annonsens riktighet

Beautiful condo with breathtaking views

My family and I thoroughly enjoyed our stay in this condo. The check-in process was very easy, and the property manager kept great communication with me before during and after our stay. Will definitely book here again!
Bodde här 3 nätter i januari 2023
Verifierad recension

10/10 Utmärkt

Gillade: Renlighet, incheckning, kommunikation, plats och annonsens riktighet
Great view and very spacious. Owners respond in a timely manner and maintenance responded to anything needed. Would definitely recommend this beautiful condo.
Bodde här 4 nätter i augusti 2025
Verifierad recension

10/10 Utmärkt

Gillade: Renlighet, incheckning, kommunikation, plats och annonsens riktighet
Absolutely amazing stay! The view from our room was breathtaking. With no other towers blocking the sightline, we had an unobstructed, panoramic view of the beach. It made the whole experience unforgettable.
Bodde här 4 nätter i maj 2025
Verifierad recension

10/10 Utmärkt

Gillade: Incheckning, kommunikation, plats och annonsens riktighet

Awesome Views!!!

Very spacious and the views are awesome! We had absolutely everything we needed.
Bodde här 3 nätter i augusti 2022
Verifierad recension

10/10 Utmärkt

Gillade: Renlighet, incheckning, kommunikation, plats och annonsens riktighet

Great Condo!

Great Condo on the beach. Views were spectacular from the large balcony and we were just s short walk to the awesome beach. The close proximity to the pool and outdoor balcony with electric grill were definitely a plus!
Bodde här 7 nätter i september 2022
Verifierad recension

10/10 Utmärkt

Gillade: Renlighet, incheckning, kommunikation, plats och annonsens riktighet

The views

Excellent property. Second stay here. Always a great experience. Awesome views. Highly recommend.
Bodde här 9 nätter i oktober 2024
Verifierad recension

10/10 Utmärkt

Gillade: Renlighet, incheckning, kommunikation, plats och annonsens riktighet

Great Weekend

We loved being on the Gulf side and enjoying the beautiful view! The condo was very nice and had plenty of seating on the balcony for all of us to watch the amazing sunset. We also enjoyed the indoor heated pool and the good food on site.
Bodde här 3 nätter i januari 2023