Hel semesterbostad

Domki OSiR

Boendeklass: 2

Välj datum för att se priser

Recensioner

8,6 av 10,
Utmärkt

Populära bekvämligheter

  • Husdjursvänligt
  • Parkering ingår
  • Gratis wi-fi
  • Tvättjänster
  • Uteplats
  • Grill

Rumsalternativ

Tillgängliga filter för rum
Visar 5 av 5 rum

Stuga Economy - 2 sovrum

  • 60 kvadratmeter
  • 2 sovrum
  • 8 sovplatser
  • 8 enkelsängar

Stuga Economy - 2 sovrum

  • 60 kvadratmeter
  • 2 sovrum
  • 6 sovplatser
  • 6 enkelsängar

Stuga Economy - 2 sovrum

  • 60 kvadratmeter
  • 2 sovrum
  • 6 sovplatser
  • 6 enkelsängar

Stuga Economy - 2 sovrum

  • 60 kvadratmeter
  • 2 sovrum
  • 8 sovplatser
  • 8 enkelsängar

Stuga Economy - 1 sovrum

  • 30 kvadratmeter
  • 1 sovrum
  • 2 sovplatser
  • 2 enkelsängar
Mod logo
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!

Om området

Domki OSiR ligger i Polanica-Zdroj. Lesna Skala slott och Kłodzko fästning är lokala sevärdheter, och vackra naturupplevelser kan du få i området kring Park Zdrojowy och Schackparken. Gå till vår reseguide för Polanica-Zdroj
Se fler fritidshus i Polanica-Zdroj
Karta
Ul. Sportowa, 6, Polanica-Zdrój, Dolny Śląsk, 57-320

I närheten

  • Park Zdrojowy
    8 min till fots - 0.7 km
  • Schackparken
    12 min till fots - 1.1 km
  • Park Szachowy
    12 min till fots - 1.1 km
  • Teatr Zdrojowy
    15 min till fots - 1.3 km
  • Församlingskyrkan
    17 min till fots - 1.4 km

Ta sig runt

  • Polanica-Zdrój station – 8 min med bil

Restauranger

  • La Nonna
    17 min till fots
  • Mała Czarna
    13 min till fots
  • Zielone Tarasy
    10 min till fots
  • Brzezówka" Smażalnia i Wędzarnia Ryb
    9 min med bil
  • Villa Polanica
    11 min till fots

Om boendet

Domki OSiR

  • Om boendet
  • Domki OSiR erbjuder bekvämligheter som en trädgård och tvättmöjligheter. Som gäst kan du hålla dig uppkopplad via gratis wi-fi på rummet.
  • Du kan även dra nytta av följande förmåner under din vistelse:
    • Gratis vanlig parkering
    • Snabb incheckning, grillar och utomhusmöbler
    • Bagageförvaring
  • Om rummen
  • Alla rum hos Domki OSiR har bekvämligheter såsom gratis wi-fi.

Hotellbekvämligheter

Internet

  • Tillgängligt i fritidshuset: gratis wi-fi
  • Tillgängligt i vissa allmänna utrymmen: gratis wi-fi

Parkering och transport

  • Avgiftsfri parkering på området
  • Parkering på området med begränsat antal platser per enhet

Utomhus

  • Kolgrill
  • Picknickområde
  • Trädgård
  • Utomhusmöbler

Tvätt

  • Tvättmöjligheter

Husdjur

  • Husdjur välkomna
  • Avgift: PLN 25 per husdjur per dag
  • Inga avgifter tas ut för assistanshundar.

Anpassning/tillgänglighet

  • Om du behöver tillgänglighetsanpassning kan du kontakta boendet med hjälp av kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen.
  • 5 trappsteg för att nå ingången
  • Tillgång till övre våningsplan endast via trappor
  • Tillgänglighetsanpassning på rummet
  • Väl upplyst gång till ingången

Tjänster och inrättningar

  • Bagageförvaring
  • Reception öppen under begränsade tider

Säkerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet – överväg att ta en bärbar varnare med dig)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas (värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet)

Allmän information

  • 5 enheter
  • Trädgård

Regler

Incheckning

Checka in från: 15.00. Checka in fram till: när som helst.
Snabb incheckning tillgänglig
Minimiålder för incheckning - 18 år

Utcheckning

Utcheckning innan 11.00

Incheckningsinstruktioner

Receptionen är öppen alla dagar 09.00–15.00.
Receptionen är bemannad under begränsade tider.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Åtkomst till boendet

Reception (begränsade öppettider), instruktioner för nyckelupphämtning

Husdjur

Djur är tillåtna mot en extraavgift på PLN 25 per husdjur och per dag
Assistanshundar är välkomna utan avgift

Barn och extrasängar

Barn är välkomna.

Betalningstyper

  • MasterCard
  • Visa

Viktig information

Avgifter

Du kommer att ombes att betala följande avgifter på boendet – avgifterna kan inkludera tillämpliga skatter:

  • Kontantdeposition: PLN 400 per boende, per vistelse
  • Stadsskatt: 5 PLN per person per natt
  • Avgift för städning: 200 PLN per boende och per vistelse

Vi har listat alla tilläggsavgifter som boendet har upplyst oss om.

Extra tillval

  • Avgift för husdjur: PLN 25 per husdjur per dag
  • Inga avgifter tas ut för assistanshundar

Det är möjligt att listan ovan inte är fullständig, samt att avgifter och depositioner inte inkluderar skatt. Observera att dessa kan komma att ändras.

Att hålla koll på

Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Boendet accepterar kreditkort och kontanter.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Bra att veta

Boendet har inga hissar

Vanliga frågor och svar

Är Domki OSiR husdjursvänligt?

Ja, husdjur är tillåtna på boendet. En avgift på PLN 25 per husdjur, per dag tas ut. Assistanshundar är avgiftsbefriade.

Hur mycket kostar det att parkera vid Domki OSiR?

Vanlig parkering är gratis på det här boendet.

Vilka är incheckningstiderna för Domki OSiR?

Checka in från: 15.00. Checka in fram till: när som helst.

Vilken utcheckningstid gäller för Domki OSiR?

Utcheckning sker senast klockan 11.00.

Var ligger Domki OSiR?

Denna stuga i Polanica-Zdroj ligger en kvarts promenad från Park Zdrojowy, Schackparken och Park Szachowy. Teatr Zdrojowy och Församlingskyrkan ligger också 2 km härifrån. Polanica-Zdrój station ligger på 28 minuters gångavstånd.

Recensioner

8,6

Fantastiskt