Saturno Mandala Deluxe Quadruple Room 1 Bedroom Lodge

Boendeklass: 2

Fotogalleri för Saturno Mandala Deluxe Quadruple Room 1 Bedroom Lodge

En byggnad med halmtak, omgiven av frodig grönska, och en skylt som visar platsen.
En rund trädgårdsanläggning med tre byggnader med halmtak, omgiven av tät grönska och en slingrande gångstig.
En utomhusplats med sittmöbler i trä, ett bord och en hängmatta.
Ett rum med en säng, trägolv, ett halmtak och utsikt över grönskan.
Ett flygbildsbild av ett semesterområde med byggnader som har tak av halm, en swimmingpool och en tät skog som omger området.

Populära bekvämligheter

  • Frukost ingår
  • Husdjursvänligt
  • Gratis wi-fi
  • Uteplats
Det nuvarande priset är 2 192 kr
26 okt. – 27 okt.

Lägg till datum för priser

Om boendet

Saturno Mandala Deluxe Quadruple Room 1 Bedroom Lodge

  • Om boendet
  • Saturno Mandala Deluxe Quadruple Room 1 Bedroom Lodge kan erbjuda gratis frukost, en eldstad och en trädgård. Håll dig uppkopplad via gratis wi-fi på rummet.
  • Detta fritidshus erbjuder även följande förmåner:
  • En rökfri anläggning
  • Om rummen
  • Alla rum hos Saturno Mandala Deluxe Quadruple Room 1 Bedroom Lodge kan erbjuda bekvämligheter som gratis wi-fi.
  • Du kan också hitta följande bekvämligheter i samtliga rum:
    • Badrum med badkar eller duschar
    • Kaffe- och tebryggare och takfläktar

Liknande boenden

Om området

Saturno Mandala Deluxe Quadruple Room 1 Bedroom Lodge ligger i Restrepo. Bioparque Los Ocarros och Parque Las Malocas är exempel på lokala turistattraktioner, och den som har lust att shoppa kan besöka Primavera Urbana shoppingcenter och Viva Villavicencio shoppingcenter. Gå till vår reseguide för Restrepo
Se fler sportstugor i Restrepo
Karta
Km 8 Vía San Nicolás Entre Restrepo Y, Restrepo-Cumaral, Restrepo, Meta, 501038

I närheten

  • Bioparque Los Ocarros
    39 min med bil - 25.2 km
  • Parroquia Divino Niño
    47 min med bil - 32.6 km
  • Viva Villavicencio shoppingcenter
    49 min med bil - 34.4 km
  • Primavera Urbana shoppingcenter
    49 min med bil - 34.0 km
  • Macal Stadium
    50 min med bil - 32.6 km

Ta sig runt

  • Villavicencio (VVC-La Vanguardia) - 64 min med bil

Restauranger

  • El Pargo Rojo
    22 min med bil
  • Diony
    22 min med bil
  • Asadero los Cumares
    22 min med bil
  • Asadero El Vaquiano
    21 min med bil
  • Asadero Las Vegas
    21 min med bil

Vanliga frågor och svar

Är Saturno Mandala Deluxe Quadruple Room 1 Bedroom Lodge husdjursvänligt?

Ja, husdjur är tillåtna på boendet.

Hur mycket kostar det att bo på Saturno Mandala Deluxe Quadruple Room 1 Bedroom Lodge?

Enligt uppgifter från den 25 okt. 2026, startar priserna från 2 192 kr för en natts vistelse för två vuxna på Saturno Mandala Deluxe Quadruple Room 1 Bedroom Lodge den 26 okt. 2026, inklusive skatter och avgifter. Priset baseras på det lägsta priset per natt som hittats under det senaste dygnet för vistelser under de 30 kommande dagarna. Priserna kan ändras. Välj datum för att få rätt priser.

Vilka är incheckningstiderna för Saturno Mandala Deluxe Quadruple Room 1 Bedroom Lodge?

Incheckning börjar 15.00.

Vilken utcheckningstid gäller för Saturno Mandala Deluxe Quadruple Room 1 Bedroom Lodge?

Utcheckning sker senast klockan 11.00.

Var ligger Saturno Mandala Deluxe Quadruple Room 1 Bedroom Lodge?

Detta fritidshus i Restrepo ligger mindre än tre mil från Bioparque Los Ocarros, Parroquia Divino Niño och Parque de la Vida. Plaza los Libertadores och Catedral de Nuestra Señora del Carmen ligger också mindre än tre mil härifrån.