Lodge 4 - Lytton Tree Lodge, Reydon, Southwold

Välj datum för att se priser

Recensioner

9,6 av 10,
Enastående

Populära bekvämligheter

  • Husdjursvänligt
  • Gratis wi-fi
  • Parkering tillgänglig
  • Kök
Det nuvarande priset är 3 019 kr
inklusive skatter och avgifter
10 juli – 11 juli

Om området

detta fritidshus ligger i Reydon. Vackra naturupplevelser kan du få i området kring Southwold Beach och Norfolk Broads. Har du tänkt gå på ett evenemang eller se en match när du är i stan? Kolla upp vad som är på gång på UK Parachuting eller Crown Meadow. Gå till vår reseguide för Reydon
Se fler sportstugor i Reydon
Karta
Reydon, England

I närheten

  • En båt låg förtöjd vid en sandstrand, med byggnader synliga i bakgrunden.
    Suffolk Coast and Heaths
    1 min till fots - 0.0 km
  • En rad färgglada strandhytter längs en strandpromenad.
    Southwold Beach
    2 min med bil - 2.0 km
  • En kustvy med vågor som slår in mot en strandpromenad, en pir som sträcker sig ut i havet och färgglada strandhytter i bakgrunden.
    Southwold Pier
    2 min med bil - 2.0 km
  • Southwold Museum
    2 min med bil - 1.7 km
  • Saint Edmund's Church
    2 min med bil - 1.7 km

Ta sig runt

  • Darsham Station – 12 min med bil
  • Norwich (NWI-Norwich Intl.) - 69 min med bil

Restauranger

  • The Clockhouse
    3 min med bil
  • The Ship at Dunwich
    11 min med bil
  • Randolph
    9 min till fots
  • Adnams Cellar & Kitchen Store
    3 min med bil
  • Sole Bay Inn
    3 min med bil

Om boendet

Lodge 4 - Lytton Tree Lodge, Reydon, Southwold

  • Denna sportstuga ligger nära Southwold Beach
  • Lodge 4 - Lytton Tree Lodge, Reydon, Southwold erbjuder bekvämligheter som en golfbana på plats och en trädgård. Som gäst kan du hålla dig uppkopplad via gratis wi-fi på rummet.
  • Du kan även se fram emot förmåner som följande:
    • En laddningsstation för elbil, utomhusmöbler och en rökfri anläggning
    • En cykelparkering
  • Om rummen
  • Alla rum hos Lodge 4 - Lytton Tree Lodge, Reydon, Southwold erbjuder bekvämligheter såsom gratis wi-fi och skrivbordsstolar.
  • Du kan även räkna med följande bekvämligheter i samtliga rum:
    • Återvinning, kompost och tillgång till miljövänliga rengöringsprodukter
    • Badrum med duschar och hårtorkar
    • Utebelysning, pentryn och kylskåp

Liknande boenden

Hotellbekvämligheter

Internet

  • Tillgängligt i alla rum: gratis wi-fi
  • Wi-fi-hastighet på rummet: 500+ Mbps (passar för 6+ personer eller 10+ enheter)
  • Tillgängligt i vissa allmänna utrymmen: internetanslutning

Parkering och transport

  • Uppladdningsstation för elbilar på området
  • Tillgänglighetsanpassad parkering finns tillgänglig

Att göra

  • Golf

Utomhus

  • Trädgård
  • Utomhusmöbler

Tillgänglighetsanpassning

  • Om du behöver tillgänglighetsanpassning kan du kontakta boendet med hjälp av kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen.
  • 1 tillgänglighetsanpassad parkeringsplats
  • Endast en våning
  • Ingen hiss
  • Ramp till huvudentrén
  • Rullstolsanpassning
  • Tillgänglighetsanpassad parkering
  • Tillgänglighetsanpassad väg
  • Tunn matta i allmänna utrymmen
  • Väl upplyst gång till ingången

Mer

  • Delvis användning av LED-lampor
  • Dubbelfönster
  • Inga läskflaskor i plast
  • Inga plastomrörare
  • Inga plastsugrör
  • Inga vattenflaskor i plast
  • Omfattande regler för livsmedelsavfall
  • Rökning ej tillåten
  • Återanvändbara bordsserviser
  • Återanvändbara koppar

Bekvämligheter på rummet

Badrum

  • Dusch
  • Handdukar tillhandahålles
  • Hårtork
  • Schampo
  • Toalettpapper

Underhållning

  • Smart-tv

Mat och dryck

  • Brödrost
  • Elektrisk vattenkokare
  • Kylskåp
  • Mikrovågsugn
  • Pentry

Mer

  • Kompost
  • Kontorsstol
  • Miljövänliga rengöringsprodukter
  • Skrivbord
  • Strykjärn/strykbräda
  • Återvinning

Regler

Incheckning

Incheckning från 15.00
Minimiålder för incheckning - 21 år

Utcheckning

Utcheckning innan 10.00

Incheckningsinstruktioner

Du kommer att få ett e-postmeddelande från värden med info om incheckning och utcheckning.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Husdjur

Djur är tillåtna
Assistanshundar är välkomna utan avgift
Endast hundar välkomnas
1 per rum (upp till 9 kg per husdjur)

Barn och extrasängar

Barn är välkomna.

Evenemang

Inga evenemang tillåts

Rökning tillåten

Rökning förbjuden

Viktig information

Att hålla koll på

Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Fester och gruppevenemang är inte tillåtna på boendet.
På detta boende finns bland annat följande säkerhetsdetaljer: kolmonoxiddetektor, brandsläckare, rökdetektor och förbandslåda.
Boendet hanteras av vår partner Vrbo. Du kommer att få ett e-postmeddelande från Vrbo med en länk till ett Vrbo-konto, där du kan att avboka eller ändra din bokning.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Bra att veta

Boendet har inga hissar

Vanliga frågor och svar

Är Lodge 4 - Lytton Tree Lodge, Reydon, Southwold husdjursvänligt?

Ja, Lodge 4 - Lytton Tree Lodge, Reydon, Southwold tillåter hundar (högst 1 per rum) med en vikt på upp till 9 kg per djur.

Hur mycket kostar det att bo på Lodge 4 - Lytton Tree Lodge, Reydon, Southwold?

Enligt uppgifter från den 3 juli 2026, startar priserna från 3 019 kr för en natts vistelse för två vuxna på Lodge 4 - Lytton Tree Lodge, Reydon, Southwold den 10 juli 2026, inklusive skatter och avgifter. Priset baseras på det lägsta priset per natt som hittats under det senaste dygnet för vistelser under de 30 kommande dagarna. Priserna kan ändras. Välj datum för att få rätt priser.

Hur mycket kostar det att parkera vid Lodge 4 - Lytton Tree Lodge, Reydon, Southwold?

Parkering är tillgänglig på boendet.

Vilka är incheckningstiderna för Lodge 4 - Lytton Tree Lodge, Reydon, Southwold?

Incheckning börjar 15.00.

Vilken utcheckningstid gäller för Lodge 4 - Lytton Tree Lodge, Reydon, Southwold?

Utcheckning sker senast klockan 10.00.

Var ligger Lodge 4 - Lytton Tree Lodge, Reydon, Southwold?

Detta fritidshus i Reydon ligger mindre än 2 km från Saint Edmund's Church, Southwold Museum och Southwold Maize Maze. Southwold Pier och Southwold Beach ligger också 3 km härifrån.

Recensioner

9,6

Enastående