Hel lägenhet

Functional Stay for Five Guests in Bibione

Fotogalleri för Functional Stay for Five Guests in Bibione

En tvåvåningsbyggnad med en inglasad veranda, ett litet bord och en stol.
En strand med rader av solstolar och parasoller.
Ett flygbildsbild av en kustort med en lång sandstrand, flera hotellbyggnader och en småbåtshamn.
Ett litet rum med en enkel säng, ett vitt garderobsskåp och ett fönster med tunna, genomskinliga gardiner.
Ett rum med ett träbord, fyra stolar, en tv-apparat på ett skåp och en röd, mönstrad väggdekoration.

Populära bekvämligheter

  • Husdjursvänligt

Lägg till datum för priser

Om boendet

Functional Stay for Five Guests in Bibione

  • Denna lägenhet ligger nära Bibione Spiaggia
  • Functional Stay for Five Guests in Bibione erbjuder allt du behöver.
  • Du kan även räkna med förmåner som följande:
  • En rökfri anläggning och utomhusmöbler

Liknande boenden

Om området

denna lägenhet ligger i San Michele al Tagliamento. Punta Tagliamentos fyr och Madonna dell'Angelos kyrka är lokala sevärdheter, och vackra naturupplevelser kan du få i området kring Bibione Spiaggia och Val Grande nationalpark. Har du tänkt gå på ett evenemang eller se en match när du är i stan? Kolla upp vad som är på gång på Stadio Guido Teghil eller Arena Alpe Adria. Gå till vår reseguide för Bibione
Se fler lägenheter i Bibione
Karta
San Michele al Tagliamento, VE

I närheten

  • En sandstrand med klart, blått vatten, några få personer som promenerar och träd utan löv.
    Bibione Spiaggia
    6 min till fots - 0.6 km
  • Piazza del Mercato
    5 min till fots - 0.4 km
  • Luna Park Adriatico
    6 min till fots - 0.6 km
  • Bibione Thermae
    6 min till fots - 0.6 km
  • Val Grande nationalpark
    11 min till fots - 1.0 km

Ta sig runt

  • Latisana-Lignano-Bibione station – 24 min med bil
  • Trieste (TRS-Friuli Venezia Giulia) - 57 min med bil

Restauranger

  • Nonna Uci
    13 min till fots
  • Wunderbar RistoPizza
    8 min till fots
  • Peperoncino
    6 min till fots
  • Chiosco Acquario
    12 min till fots
  • Bellavie Ristorante
    3 min till fots

Vanliga frågor och svar

Är Functional Stay for Five Guests in Bibione husdjursvänligt?

Ja, husdjur är tillåtna på boendet. En avgift på EUR 40 per boende, per vistelse tas ut. Assistanshundar är avgiftsbefriade.

Hur mycket kostar det att parkera vid Functional Stay for Five Guests in Bibione?

Ett begränsat antal platser finns.

Vilka är incheckningstiderna för Functional Stay for Five Guests in Bibione?

Checka in från: 16.00. Checka in fram till: 19.00.

Vilken utcheckningstid gäller för Functional Stay for Five Guests in Bibione?

Utcheckning sker senast klockan 10.00.

Var ligger Functional Stay for Five Guests in Bibione?

Denna lägenhet i San Michele al Tagliamento ligger tio minuters promenad från Piazza del Mercato och Bibione Spiaggia. Bibione Thermae och Luna Park Adriatico ligger också tio minuter härifrån.