Hel lägenhet

Carabela 818 Sun Sea by At Home Costa del Sol

Boendeklass: 2

Fotogalleri för Carabela 818 Sun Sea by At Home Costa del Sol

Ett matbord med en bok, en skål med frukt, två koppar och en tallrik med bröd.
En flervåningsbyggnad med bostäder, balkonger, en parkeringsplats och palmer.
En balkong med utsikt över havet, en bok, en kaffekanna, en suckulent och en skål med frukt.
Ett bord med en bok, en kaffekanna, en suckulent och en skål med druvor.
Ett rum med en säng, kuddar, en lampa och utsikt över en stad genom ett fönster.

Hel lägenhet

1 sovrum1 badrumSovplats för 445 kvm

Populära bekvämligheter

Lägg till datum för priser

Om boendet

Carabela 818 Sun Sea by At Home Costa del Sol

  • Om boendet
  • Carabela 818 Sun Sea by At Home Costa del Sol erbjuder allt du behöver.
  • Du kan även dra nytta av följande förmåner under din vistelse:
  • En hiss

Hotellbekvämligheter

Sovrum

  • Sovrum

Badrum

  • 1 privat badrum

Husdjur

  • Inga husdjur tillåts

Anpassning/tillgänglighet

  • Hiss

Säkerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet – överväg att ta en bärbar varnare med dig)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas (värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet)

Allmän information

  • 3 enheter

Liknande boenden

Regler

Incheckning

Checka in från: när som helst. Checka in fram till: när som helst.
Minimiålder för incheckning - 25 år

Utcheckning

Utcheckning innan 10.00

Incheckningsinstruktioner

Gästerna måste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
Kontakta boendet minst 24 timmar i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att arrangera incheckning.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Husdjur

Djur ej tillåtna

Barn och extrasängar

Barn är välkomna.

Evenemang

Inga evenemang tillåts

Betalningstyper

  • American Express
  • Diners Club
  • Discover
  • JCB International
  • MasterCard
  • Visa

Viktig information

Att hålla koll på

Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Boendet accepterar kreditkort.
Fester och gruppevenemang är inte tillåtna på boendet.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Boendets registreringsnummer VUT/MA/93750
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Bra att veta

Kontanttransaktioner på boendet får inte överstiga EUR 1000, på grund av statliga bestämmelser. Du kan få mer information genom att kontakta boendet via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen.
En obligatorisk städavgift ingår i boendets hyra.

Om området

denna lägenhet ligger i Torrox. Museo de Nerja och Konst- och sedvänjemuseum tillhör de kulturella höjdpunkterna, och den som vill uppleva olika aktiviteter kan besöka Baviera Golf och Bodegas Almijara. Har du tänkt gå på ett evenemang eller se en match när du är i stan? Kolla upp vad som är på gång på Juan Manuel Azuaga stadion eller Indoor Padel Club Velez Malaga. Gå till vår reseguide för Torrox
Se fler lägenheter i Torrox
Karta
Torrox, Andalusia

I närheten

  • Höga palmer, utsikt över havet och en stig med trappsteg.
    Playa en Torrox Costa
    2 min till fots - 0.2 km
  • Torrox fyr
    3 min till fots - 0.3 km
  • Playa Chica
    3 min till fots - 0.3 km
  • Playa El Peñoncillo
    8 min till fots - 0.7 km
  • Ferraras strand
    9 min till fots - 0.8 km

Ta sig runt

  • Málaga Airport (AGP), Málaga, Spanien - 55 min med bil

Restauranger

  • Curry Masala
    5 min till fots
  • Chiringuito Rincon De Pepe
    12 min till fots
  • Safari Bar Copas
    4 min till fots
  • Holiday Lounge
    5 min till fots
  • Pizzeria La Rustica
    13 min till fots

Vanliga frågor och svar

Är Carabela 818 Sun Sea by At Home Costa del Sol husdjursvänligt?

Nej, husdjur är inte tillåtna på boendet.

Vilka är incheckningstiderna för Carabela 818 Sun Sea by At Home Costa del Sol?

Checka in från: när som helst. Checka in fram till: när som helst.

Vilken utcheckningstid gäller för Carabela 818 Sun Sea by At Home Costa del Sol?

Utcheckning sker senast klockan 10.00.

Var ligger Carabela 818 Sun Sea by At Home Costa del Sol?

Denna lägenhet i Torrox ligger nära Malaga provinsens stränder och Playa Chica. Torrox fyr och Playa en Torrox Costa ligger också tio minuter härifrån.

Recensioner för Carabela 818 Sun Sea by At Home Costa del Sol