Hel lägenhet

The Robin Coach House

Boendeklass: 3

Fotogalleri för The Robin Coach House

En snyggt bäddad säng med vita lakan och en vikt vit handduk på sängen.
En modern lägenhet med en grå soffa, ett matområde och ett kök.
Ett modernt kök med vita skåp, en matplats med ett glasbord och ett vardagsrum med en soffa och en tv.
Ett modernt kök med vita skåp, en fläktkåpa i rostfritt stål, en mikrovågsugn, en vattenkokare och en diskho.
Ett modernt kök med vita skåp, en mikrovågsugn och en matplats med ett glasbord och stolar.

Recensioner

8,0 av 10,
Mycket bra

Populära bekvämligheter

  • Kök
  • Parkering ingår
  • Gratis wi-fi

Lägg till datum för priser

Om boendet

The Robin Coach House

  • Om boendet
  • The Robin Coach House erbjuder allt du behöver. Som gäst kan du hålla dig uppkopplad via gratis wi-fi på rummet.
  • Här följer några andra förmåner:
    • Gratis vanlig parkering
    • En rökfri anläggning och spel
  • Om rummen
  • Samtliga rum hos The Robin Coach House erbjuder bekvämligheter såsom gratis wi-fi.
  • Dessutom hittar du följande bekvämligheter i alla rum:
    • Badkar eller duschar, gratis toalettartiklar och hårtorkar
    • Garderober, kök och kylskåp

Liknande boenden

Om området

denna lägenhet ligger i Hereford. Mappa Mundi & Chained Library Exhibitions och Hereford Cathedral är lokala sevärdheter, och den som vill uppleva olika aktiviteter kan besöka Chase Distillery och The Herefordshire Golf Club. Har du tänkt gå på ett evenemang eller se en match när du är i stan? Kolla upp vad som är på gång på Edgar Street eller Herefordshire Raceway. Gå till vår reseguide för Hereford
Se fler lägenheter i Hereford
Karta
67 Red Norman Rise, Hereford, England, HR1 1GP

I närheten

  • En historisk kyrka med spetsbågiga valv och ett stort rosettfönster.
    Hereford Cathedral
    5 min med bil - 3.4 km
  • En gammal stenbyggnad med stora valv och kolonner, troligen en historisk byggnad eller en katedral.
    Wye Valley
    15 min med bil - 13.2 km
  • Mappa Mundi & Chained Library Exhibitions
    20 min till fots - 1.7 km
  • Courtyard Theatre
    4 min med bil - 2.1 km
  • Edgar Street
    4 min med bil - 2.1 km

Ta sig runt

  • Hereford Station – 11 min med bil

Restauranger

  • Miller & Carter
    7 min med bil
  • KFC
    4 min med bil
  • Grandstand
    4 min med bil
  • Express Baguettes
    14 min till fots
  • The Beefy Boys
    4 min med bil

Vanliga frågor och svar

Är The Robin Coach House husdjursvänligt?

Nej, husdjur är inte tillåtna på boendet.

Hur mycket kostar det att parkera vid The Robin Coach House?

Vanlig parkering är gratis på det här boendet.

Vilka är incheckningstiderna för The Robin Coach House?

Checka in från: 15.00. Checka in fram till: 23.30. Det går inte att checka in efter angivna tider.

Vilken utcheckningstid gäller för The Robin Coach House?

Utcheckning sker senast klockan 10.00.

Var ligger The Robin Coach House?

Denna lägenhet i Hereford ligger mindre än 3 km från Mappa Mundi & Chained Library Exhibitions, Courtyard Theatre och Edgar Street. Old House och All Saints Church ligger också 5 km härifrån.

Är det gratis att avboka bokningen och får jag i så fall tillbaka hela beloppet?

Ja, eftersom det är viktigt med flexibilitet erbjuder boendet gratis avbokning på vissa rumspriser. Avbokningspolicyn för boendet finns på vår webbplats om du vill läsa mer om eventuella undantag och krav.

Recensioner

Recensioner för The Robin Coach House

8,0

Väldigt bra

10

Renlighet
10 - Fantastiskt i betyg. 0 av 1 recensioner
8 - Bra i betyg. 1 av 1 recensioner
6 - Okej i betyg. 0 av 1 recensioner
4 - Dåligt i betyg. 0 av 1 recensioner
2 - Väldigt dåligt i betyg. 0 av 1 recensioner

Recensioner

Verifierad recension

8/10 Bra

Gillade: Renlighet, rummets bekvämlighet och kommunikation
Nice house, walls bit thin.cleaning bill bit excessive compared to some properties.
Bodde här 3 nätter i juli 2023