Hel lägenhet

Modern Apartment in The Croatian Islands With Terrace

Boendeklass: 3

Fotogalleri för Modern Apartment in The Croatian Islands With Terrace

En strand med parasoller av halm och folk som badar.
Oklassificerad bild, 2 av 53, knapp
Oklassificerad bild, 3 av 53, knapp
Oklassificerad bild, 4 av 53, knapp
Oklassificerad bild, 5 av 53, knapp

Hel lägenhet

4 sovrum4 badrumSovplats för 480 kvm

Populära bekvämligheter

  • Parkering ingår
  • Luftkonditionering
  • Grill

Lägg till datum för priser

Om boendet

Modern Apartment in The Croatian Islands With Terrace

  • Om boendet
  • Modern Apartment in The Croatian Islands With Terrace erbjuder allt du behöver. Håll dig uppkopplad via gratis wi-fi i allmänna utrymmen.
  • Du kan även se fram emot förmåner som följande:
    • Gratis vanlig parkering
    • Grillar och en rökfri anläggning
  • Om rummen
  • Alla gästrum hos Modern Apartment in The Croatian Islands With Terrace erbjuder bekvämligheter såsom luftkonditionering.
  • Du hittar även följande bekvämligheter i alla rum:
    • 4 badrum med duschar
    • Kylskåp, mikrovågsugnar och ugnar

Hotellbekvämligheter

Parkering och transport

  • Avgiftsfri parkering på området
  • Begränsad parkering på området

Mat och dryck

  • Elektrisk vattenkokare
  • Kylskåp
  • Mikrovågsugn
  • Te-/kaffebryggare
  • Ugn

Sovrum

  • 4 sovrum
  • Lakan tillhandahålls

Badrum

  • 4 badrum
  • Dusch

Underhållning

  • Digitala kanaler

Utomhus

  • Grill

Komfort

  • Luftkonditionering

Husdjur

  • Endast assistanshundar (inga husdjur tillåtna)

Anpassning/tillgänglighet

  • Ingen hiss
  • Rökfritt boende

Säkerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet – överväg att ta en bärbar varnare med dig)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas (värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet)

Liknande boenden

Regler

Incheckning

Checka in från: 14.00. Checka in fram till: 20.00.
Minimiålder för incheckning - 18 år

Utcheckning

Utcheckning innan 10.00

Incheckningsinstruktioner

Detta boende har ingen reception.
Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Husdjur

Djur ej tillåtna (assistanshundar välkomna utan avgift)

Barn och extrasängar

Barn är välkomna.

Rökning tillåten

Rökning förbjuden

Betalningstyper

  • American Express
  • MasterCard
  • Visa

Viktig information

Avgifter

Du kommer att ombes att betala följande avgifter på boendet – avgifterna kan inkludera tillämpliga skatter:

  • En stadsskatt tas ut av staden och betalas på boendet. Skatten är säsongsbunden och gäller inte alltid året om. Undantag från skatten kan finnas. Kontakta boendet med hjälp av uppgifterna i bokningsbekräftelsen för mer information.
  • Stadsskatt: Från 1 oktober till 31 mars, EUR 1.50 per person per natt för vuxna. EUR 0.75 per natt för gäster från 12 till 17 år. Skatten gäller inte barn under 12 år of age.
  • Stadsskatt: Från 1 april till 30 september, EUR 2.00 per person per natt för vuxna. EUR 1.00 per natt för gäster från 12 till 17 år. Skatten gäller inte barn under 12 år.

Vi har listat alla tilläggsavgifter som boendet har upplyst oss om.

Att hålla koll på

Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Boendet accepterar kreditkort; ingen kontantbetalning.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Bra att veta

Boendet har inga hissar

Om området

Modern Apartment in The Croatian Islands With Terrace ligger i Malinska-Dubasnica. Fumak-krucifixet och Krks katedral är lokala sevärdheter, och bland områdets turistattraktioner hittar du Ladin labyrint och vesnins labyrint. Ishtars labyrint och Taras labyrint är också värda ett besök. Gå till vår reseguide för Malinska-Dubasnica
Se fler lägenheter i Malinska-Dubasnica
Karta
Malinska-Dubasnica, Primorje-Gorski Kotar

I närheten

  • En kuststad i skymningen med färgglada byggnader, ett markant torn och båtar som ligger förtöjda i det stilla vattnet.
    Kvarnerviken
    1 min till fots - 0.0 km
  • Vantacici Beach
    10 min till fots - 0.9 km
  • Porat kloster
    11 min till fots - 1.0 km
  • Uhić strand
    14 min till fots - 1.2 km
  • Rova Beach
    4 min med bil - 2.5 km

Ta sig runt

  • Škrljevo station – 42 min med bil
  • Rijeka (RJK) - 21 min med bil

Restauranger

  • Beach Bar Paradajz
    10 min med bil
  • Konoba Intrada
    6 min med bil
  • Kings Caffe Malinska
    7 min med bil
  • Primorska koliba
    6 min med bil
  • The Pirate Bay Bar
    3 min till fots

Vanliga frågor och svar

Är Modern Apartment in The Croatian Islands With Terrace husdjursvänligt?

Nej, endast assistanshundar är tillåtna på boendet.

Hur mycket kostar det att parkera vid Modern Apartment in The Croatian Islands With Terrace?

Vanlig parkering är gratis på det här boendet.

Vilka är incheckningstiderna för Modern Apartment in The Croatian Islands With Terrace?

Checka in från: 14.00. Checka in fram till: 20.00.

Vilken utcheckningstid gäller för Modern Apartment in The Croatian Islands With Terrace?

Utcheckning sker senast klockan 10.00.

Var ligger Modern Apartment in The Croatian Islands With Terrace?

Denna lägenhet i Malinska-Dubasnica ligger tio minuters promenad från Kvarnerviken och Vantacici Beach. Porat kloster och Uhić strand ligger också 2 km härifrån.

Recensioner för Modern Apartment in The Croatian Islands With Terrace