RedDoorz @ LYOTO Bed and Breakfast near NAIA Terminal

Boendeklass: 2

Välj datum för att se priser

Recensioner

3,4 av 10,

Populära bekvämligheter

  • Luftkonditionering
  • Parkering tillgänglig
  • Städning
  • Reception dygnet runt
Det nuvarande priset är 322 kr
inklusive skatter och avgifter
23 sep. – 24 sep.

Rumsalternativ

RedDoorz Deluxe Room

  • 2 sovplatser
  • 1 dubbelsäng
  • Gratis wi-fi

Du kanske även gillar

Mod logo
Logga in för att se aktuella rabatter och förmåner. Fler förmåner för fler äventyr!

Om området

RedDoorz @ LYOTO Bed and Breakfast near NAIA Terminal ligger i Pasay. SM Mall of Asia och Greenbelt-varuhuset kan vara värda ett besök om du har shopping på programmet, och den som föredrar att uppleva områdets vackra natur kan utforska Manilabukten och Rizal Park. Newport Performing Arts Theater och The Mall of Asia Bay Area Amusement Park är också värda ett besök. Gå till vår reseguide för Pasay
Karta
Domestic Road Salem Complex, Pasay, Metro Manila, 1301

I närheten

  • En stor, historisk byggnad med ett stort, cirkelformat fönster i mitten och flera välvda entr�éer.
    Baclaran Church
    16 min till fots - 1.4 km
  • Ett modernt, stadsnära torg med en spegelblank damm, en lusthus och moderna byggnader.
    City of Dreams Manila
    2 min med bil - 1.4 km
  • En modern stadsplanerad plats med ett övergångsställe för fotgängare, ett parkeringsområde och en blandning av kommersiella och bostadshus.
    Ayala Malls Manila Bay
    2 min med bil - 1.4 km
  • Parqal Shopping Center
    2 min med bil - 1.4 km
  • DreamPlay
    2 min med bil - 1.4 km

Ta sig runt

  • Manila Nichols station – 5 min med bil
  • Baclaran LRT-station – 3 min med bil
  • Manila (MNL-Ninoy Aquino Intl.) - 11 min med bil

Restauranger

  • City of Dreams Manila
    4 min med bil
  • Starbucks
    4 min med bil
  • The Matcha Tokyo
    4 min med bil
  • Nono's
    4 min med bil
  • Food Club
    4 min med bil

Om boendet

RedDoorz @ LYOTO Bed and Breakfast near NAIA Terminal

  • Detta hotell ligger nära SM Mall of Asia
  • RedDoorz @ LYOTO Bed and Breakfast near NAIA Terminal ligger i närheten av City of Dreams Manila och har mycket att erbjuda.
  • Du kan även dra nytta av följande förmåner under din vistelse:
  • Parkering (avgift tillkommer), en laddningsstation för elbil och en dygnet runt-öppen reception
  • Om rummen
  • Samtliga rum hos RedDoorz @ LYOTO Bed and Breakfast near NAIA Terminal har bekvämligheter såsom luftkonditionering.

Liknande boenden

Hotellbekvämligheter

Parkering och transport

  • Uppladdningsstation för elbilar på området
  • Parkering på området (tilläggsavgift)
  • Begränsad parkering på området

Bekvämligheter

  • Reception öppen dygnet runt

Gästtjänster

  • Städning varje dag

Mer

  • Byggdes 2024

Bekvämligheter på rummet

Badrum

  • Gratis toalettartiklar

Mer

  • Luftkonditionering

Regler

Incheckning

Incheckning från 14.00

Utcheckning

Utcheckning innan 12.00

Incheckningsinstruktioner

Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Barn och extrasängar

Barn är välkomna.

Betalningstyper

Viktig information

Att hålla koll på

Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Boendet accepterar kreditkort och kontanter.
På detta boende finns bland annat följande säkerhetsdetalj: brandsläckare.
Om du avbokar din bokning kommer boendets avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Vanliga frågor och svar

Hur mycket kostar det att parkera vid RedDoorz @ LYOTO Bed and Breakfast near NAIA Terminal?

Parkering är tillgänglig mot en avgift.

Hur mycket kostar det att bo på RedDoorz @ LYOTO Bed and Breakfast near NAIA Terminal?

Enligt uppgifter från den 24 aug. 2026, startar priserna från 322 kr för en natts vistelse för två vuxna på RedDoorz @ LYOTO Bed and Breakfast near NAIA Terminal den 23 sep. 2026, inklusive skatter och avgifter. Priset baseras på det lägsta priset per natt som hittats under det senaste dygnet för vistelser under de 30 kommande dagarna. Priserna kan ändras. Välj datum för att få rätt priser.

Vilka är incheckningstiderna för RedDoorz @ LYOTO Bed and Breakfast near NAIA Terminal?

Incheckning börjar 14.00.

Vilken utcheckningstid gäller för RedDoorz @ LYOTO Bed and Breakfast near NAIA Terminal?

Utcheckning sker senast klockan 12.00.

Var ligger RedDoorz @ LYOTO Bed and Breakfast near NAIA Terminal?

Detta hotell i Pasay ligger mindre än 2 km från Baclaran Church och City of Dreams Manila. SM Mall of Asia ligger 3 km härifrån. Baclaran LRT-station ligger på 23 minuters gångavstånd och till Taft Avenue Station promenerar du på 24 minuter.