Hel semesterbostad

4 Star Holiday Home in Osby

2.0-stjärnigt boende

Fotogalleri för 4 Star Holiday Home in Osby

En träbrygga som leder fram till ett hus med en grund av sten, omgivet av frodig grönska och ett stilla vattenområde.
Ett hus i två våningar med en trappa som leder upp till övervåningen. Köksdelen syns tydligt, med kakel på väggen bakom arbetsbänken och moderna köksmaskiner.
En matplats med ett vitt bord och stolar, en vedeldad kamin och utsikt genom en glasdörr.
En byggnad av sten med ett tak täckt av tegelpannor, omgiven av en gräsyta och en vattenyta.
Ett grönt trähus med ett stort fönster och en mindre, sammanbyggd del.

Hel bostad

2 sovrum1 badrumSovplats för 475 kvm

Populära bekvämligheter

  • Parkering ingår
  • Uteplats
  • Grill

Lägg till datum för priser

Om boendet

4 Star Holiday Home in Osby

  • Om boendet
  • 4 Star Holiday Home in Osby erbjuder bekvämligheter som en terrass och en bastu.
  • Här följer några andra förmåner:
    • Gratis vanlig parkering
    • Grillar och en rökfri anläggning

Hotellbekvämligheter

Pool/spa

  • Bastu

Parkering och transport

  • Avgiftsfri parkering på området
  • Begränsad parkering på området

Sovrum

  • 2 sovrum

Badrum

  • 1 badrum

Utomhus

  • Grill
  • Terrass

Komfort

  • Värme

Husdjur

  • Inga husdjur tillåts

Anpassning/tillgänglighet

  • Ingen hiss
  • Rökfritt boende

Säkerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet – överväg att ta en bärbar varnare med dig)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas (värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet)

Allmän information

  • Enskild möblering

Liknande boenden

Regler

Incheckning

Incheckning från 16.00
Minimiålder för incheckning - 18 år

Utcheckning

Utcheckning innan 08.00

Incheckningsinstruktioner

Detta boende har ingen reception.
Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Husdjur

Djur ej tillåtna

Barn och extrasängar

Barn är välkomna.

Rökning tillåten

Rökning förbjuden

Betalningstyper

Viktig information

Att hålla koll på

Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Boendet accepterar kreditkort; ingen kontantbetalning.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Bra att veta

Boendet har inga hissar

Om området

denna semesterbostad ligger i Osby. Vackra naturupplevelser kan du få i området kring Skeingesjön och Osbysjön, och Fotomuseet och Lilla Enebackens museum tillhör de kulturella höjdpunkterna. Gå till vår reseguide för Osby
Se fler semesterbostäder i Osby
Karta
Osby, Skåne County

I närheten

  • Skeingesjön
    6 min med bil - 4.2 km
  • Brio Lekoseum
    11 min med bil - 7.3 km
  • Fotomuseet
    11 min med bil - 7.3 km
  • Lilla Enebackens museum
    11 min med bil - 7.7 km
  • Osbys kyrka
    12 min med bil - 7.6 km

Ta sig runt

  • Osby station – 10 min med bil
  • Kristianstad (KID) - 57 min med bil

Restauranger

  • Lars Dufwa
    12 min med bil
  • Börjes konditori
    10 min med bil
  • Denningarums Gård
    19 min med bil
  • Fabrik
    9 min med bil
  • King Dragon
    9 min med bil

Vanliga frågor och svar

Är 4 Star Holiday Home in Osby husdjursvänligt?

Nej, husdjur är inte tillåtna på boendet.

Hur mycket kostar det att parkera vid 4 Star Holiday Home in Osby?

Vanlig parkering är gratis på det här boendet.

Vilka är incheckningstiderna för 4 Star Holiday Home in Osby?

Incheckning börjar 16.00.

Vilken utcheckningstid gäller för 4 Star Holiday Home in Osby?

Utcheckning sker senast klockan 08.00.

Var ligger 4 Star Holiday Home in Osby?

Denna semesterbostad i Osby ligger mindre än 5 km från Skeingesjön, Brio Lekoseum och Fotomuseet. Klintens skidbacke och Osbys kyrka ligger också mindre än en mil härifrån.

Är det gratis att avboka bokningen och får jag i så fall tillbaka hela beloppet?

Ja, eftersom det är viktigt med flexibilitet erbjuder boendet gratis avbokning på vissa rumspriser. Avbokningspolicyn för boendet finns på vår webbplats om du vill läsa mer om eventuella undantag och krav.

Recensioner för 4 Star Holiday Home in Osby