Hel semesterbostad

Luxury 6BR Retreat - Pool BBQ Theater and Games

Boendeklass: 2.5

Fotogalleri för Luxury 6BR Retreat - Pool BBQ Theater and Games

Ett poolområde på taket med utsikt över det omgivande landskapet, inklusive träd och en avlägsen byggnad.
Ett rymligt vardagsrum med en vägg av sten, en stor soffa, två fåtöljer, ett soffbord och utsikt över omgivningarna.
Ett modernt kök med matplats, med en central köksö, barstolar och en takfläkt.
Ett sovrum med en säng, ett nattduksbord, ett fönster med persienner och en dörr.
En uteplats med en pelare av sten, en grill, en soffa och trästolar.

Populära bekvämligheter

  • Husdjursvänligt
  • Parkering ingår
  • Uteplats
  • Grill

Lägg till datum för priser

Om boendet

Luxury 6BR Retreat - Pool BBQ Theater and Games

  • Semesterbostad i US 60 Corridor
  • Luxury 6BR Retreat - Pool BBQ Theater and Games erbjuder bekvämligheter som en terrass och en trädgård. Som gäst kan du hålla dig uppkopplad via gratis wi-fi i allmänna utrymmen.
  • Du kan även räkna med förmåner som följande:
    • Gratis vanlig parkering
    • Spel, strandhanddukar och grillar
  • Om rummen
  • Alla rum hos Luxury 6BR Retreat - Pool BBQ Theater and Games erbjuder bekvämligheter som höghastighetsinternet.

Liknande boenden

Om området

denna semesterbostad ligger i US 60 Corridor, ett område i Mesa. Den som gillar att shoppa kan kolla in Chandler Fashion Center, och alla kan uppskatta den vackra naturen kring Tempe Town Lake och Tempe Beach Park. Gå på ett evenemang eller se en match på Sloan Park, och avsätt gärna lite tid för att besöka Phoenix Zoo, en av områdets främsta turistattraktioner som du absolut inte får missa. Gå till vår reseguide för Mesa
Se fler semesterbostäder i Phoenix
Karta
Mesa, AZ

I närheten

  • AMF Mesa Lanes
    3 min med bil - 3.1 km
  • Golfland Sunsplash
    4 min med bil - 8.0 km
  • Superstition Springs Center
    4 min med bil - 7.6 km
  • A.T. Still University
    5 min med bil - 6.4 km
  • Superstition Springs Golf Club
    6 min med bil - 7.9 km

Ta sig runt

  • Superstition Springs Transit Center – 7 min med bil
  • Mesa, AZ (MSC-Falcon Field Municipal) - 17 min med bil

Restauranger

  • Circle K
    15 min till fots
  • Chipotle Mexican Grill
    3 min med bil
  • IHOP
    3 min med bil
  • Rodizio Grill
    3 min med bil
  • Sonic Drive-In
    17 min till fots

Vanliga frågor och svar

Är Luxury 6BR Retreat - Pool BBQ Theater and Games husdjursvänligt?

Ja, husdjur är tillåtna på boendet.

Hur mycket kostar det att parkera vid Luxury 6BR Retreat - Pool BBQ Theater and Games?

Vanlig parkering är gratis på det här boendet.

Vilka är incheckningstiderna för Luxury 6BR Retreat - Pool BBQ Theater and Games?

Checka in från: 16.00. Checka in fram till: 18.00.

Vilken utcheckningstid gäller för Luxury 6BR Retreat - Pool BBQ Theater and Games?

Utcheckning sker senast klockan 10.00.

Var ligger Luxury 6BR Retreat - Pool BBQ Theater and Games?

Semesterbostad i US 60 Corridor ligger mindre än en mil från Riparian Preserve at Water Ranch, Banner Gateway Medical Center och A.T. Still University. Abrazo Mesa Hospital och Superstition Springs Center ligger också mindre än en mil härifrån.