Hel lägenhet

2 Bed House - Sleeps 4 - Garden - Parking - Wifi

3.5-stjärnigt boende

Fotogalleri för 2 Bed House - Sleeps 4 - Garden - Parking - Wifi

Lägenhet | Eget kök | Kylskåp, mikrovågsugn, ugn och spishäll
Lägenhet | Övrigt
Lägenhet | Eget kök | Kylskåp, mikrovågsugn, ugn och spishäll
Lägenhet | Interiör
Lägenhet | Exteriör

Hel lägenhet

2 sovrum1 badrumSovplats för 5

Populära bekvämligheter

  • Kök
  • Tvättmaskin
  • Torktumlare
  • Parkering ingår
  • Gratis wi-fi
  • Uteplats

Lägg till datum för priser

Om boendet

2 Bed House - Sleeps 4 - Garden - Parking - Wifi

  • Denna lägenhet ligger nära Kvarnerviken
  • 2 Bed House - Sleeps 4 - Garden - Parking - Wifi erbjuder en trädgård och mycket mer. Som gäst kan du hålla dig uppkopplad via gratis wi-fi på rummet.
  • Du kan även se fram emot förmåner som följande:
  • Gratis vanlig parkering
  • Om rummen
  • Alla gästrum hos 2 Bed House - Sleeps 4 - Garden - Parking - Wifi kan erbjuda bekvämligheter såsom gratis wi-fi.
  • Dessutom hittar du följande bekvämligheter i samtliga rum:
    • Badrum med duschar och hårtorkar
    • Privata trädgårdar, kök och kylskåp

Hotellbekvämligheter

Internet

  • Tillgängligt i lägenheten: gratis wi-fi
  • Tillgängligt i vissa allmänna utrymmen: gratis wi-fi

Parkering och transport

  • Avgiftsfri parkering på området
  • Begränsad parkering på området

Kök

  • Brödrost
  • Diskmaskin
  • Elektrisk vattenkokare
  • Kylskåp
  • Mikrovågsugn
  • Spishäll
  • Ugn

Sovrum

  • 2 sovrum
  • Lakan tillhandahålls

Badrum

  • 1 delat badrum
  • Dusch
  • Handdukar tillhandahålles
  • Hårtork

Utomhus

  • Gård
  • Trädgård

Tvätt

  • Tvättmaskin/torktumlare

Komfort

  • Värme

Husdjur

  • Inga husdjur tillåts

Tjänster och inrättningar

  • Strykjärn/strykbräda

Säkerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet – överväg att ta en bärbar varnare med dig)
  • Uppgifter om rökdetektor saknas (värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet)

Allmän information

  • 4 enheter
  • Ingång från loftgång
  • Trädgård

Liknande boenden

Regler

Utcheckning

Utcheckning innan 10.00

Incheckningsinstruktioner

Detta boende har ingen reception.
Gästerna får ett e-postmeddelande med incheckningsinstruktioner.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Husdjur

Djur ej tillåtna

Barn och extrasängar

Barn är välkomna.

Viktig information

Avgifter

Du kommer att ombes att betala följande avgifter på boendet – avgifterna kan inkludera tillämpliga skatter:

  • Deposition för skador: EUR 300 per vistelse
  • En stadsskatt tas ut av staden och betalas på boendet. Skatten är säsongsbunden och gäller inte alltid året om. Undantag från skatten kan finnas. Kontakta boendet med hjälp av uppgifterna i bokningsbekräftelsen för mer information.
  • Stadsskatt: Från 1 oktober till 31 mars, EUR 1.10 per person per natt för vuxna. EUR 0.55 per natt för gäster från 12 till 17 år. Skatten gäller inte barn under 12 år of age.
  • Stadsskatt: Från 1 april till 30 september, EUR 1.60 per person per natt för vuxna. EUR 0.80 per natt för gäster från 12 till 17 år. Skatten gäller inte barn under 12 år.

Vi har listat alla tilläggsavgifter som boendet har upplyst oss om.

Att hålla koll på

Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har inte angett om det finns någon rökdetektor på boendet.
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Om området

2 Bed House - Sleeps 4 - Garden - Parking - Wifi ligger i Rasa. Rabac färjehamn och Belis marina kan vara värda att kolla in om du har aktiviteter på programmet, och den som föredrar att uppleva områdets vackra natur kan utforska Kvarnerviken och Sentonina Stazas vattenfall. Vesnins labyrint och Taras labyrint är också värda ett besök. Gå till vår reseguide för Rasa
Se fler lägenheter i Rasa
Karta
Rasa, Istria County

I närheten

  • strand nära Ravni
    5 min med bil - 2.8 km
  • strand nära Uvala Sveta Marina
    7 min med bil - 5.4 km
  • strand nära Rt sveta Marina
    11 min med bil - 6.8 km
  • strand nära Sveta Marina
    11 min med bil - 6.8 km
  • Rabac strand
    23 min med bil - 17.7 km

Ta sig runt

  • Pula station – 53 min med bil
  • Pula (PUY) - 64 min med bil

Restauranger

  • Caffe Bar Riva
    20 min med bil
  • Restaurant Terasa
    15 min med bil
  • The Green & Grill Restaurant
    24 min med bil
  • Capitano
    22 min med bil
  • Gostionica Primorje
    20 min med bil

Vanliga frågor och svar

Är 2 Bed House - Sleeps 4 - Garden - Parking - Wifi husdjursvänligt?

Nej, husdjur är inte tillåtna på boendet.

Hur mycket kostar det att parkera vid 2 Bed House - Sleeps 4 - Garden - Parking - Wifi?

Vanlig parkering är gratis på det här boendet.

Vilka är incheckningstiderna för 2 Bed House - Sleeps 4 - Garden - Parking - Wifi?

Checka in fram till: 16.00.

Vilken utcheckningstid gäller för 2 Bed House - Sleeps 4 - Garden - Parking - Wifi?

Utcheckning sker senast klockan 10.00.

Var ligger 2 Bed House - Sleeps 4 - Garden - Parking - Wifi?

Denna lägenhet i Rasa ligger 1,2 km från Kvarnerviken och mindre än 15 km från Sentonina Stazas vattenfall och Rabac färjehamn. Rabac strand och Girandella strand ligger också mindre än två mil härifrån.

Recensioner för 2 Bed House - Sleeps 4 - Garden - Parking - Wifi