Hel semesterbostad

Tranquil Villa in Rovinj With Private Swimming Pool

Boendeklass: 2.5

Välj datum för att se priser

Populära bekvämligheter

  • Pool
  • Husdjursvänligt
  • Luftkonditionering
  • Kök

Om området

Denna semesterbostad ligger i en förort i Rovinj. Rovinjs småbåtshamn och Rovinjs hamn kan vara värda att kolla in om du har aktiviteter på programmet, och den som föredrar att uppleva områdets vackra natur kan utforska Posebni ornitološki rezervat Palud och Cuvi strand. Rovinj-akvariet och Paleo park är också värda ett besök. Gå till vår reseguide för Rovinj
Se fler semesterbostäder i Rovinj
Karta
Polari 12, Rovinj, Istria (county), 52210

I närheten

  • En kuststad med röda tegeltak, en småbåtshamn och en liten ö i bakgrunden.
    Sveta Katarina
    7 min med bil - 3.6 km
  • En hamn i skymningen med båtar, ett framträdande torn och upplysta byggnader som speglas i vattnet.
    Rovinjs hamn
    11 min med bil - 3.9 km
  • En bronsstaty som föreställer ett barn som håller ett svärd, och där vatten sprutar ut från svärdets spets, med en klarblå himmel som bakgrund.
    Trg Marsala Tita
    11 min med bil - 3.9 km
  • Rovinjs småbåtshamn
    6 min med bil - 3.2 km
  • Cuvi strand
    7 min med bil - 1.1 km

Ta sig runt

  • Pula station – 37 min med bil
  • Pula (PUY) - 39 min med bil

Restauranger

  • McDonald's
    3 min med bil
  • Caffe bar Jocker
    4 min med bil
  • Caffe Bar Libero
    4 min med bil
  • Pool Bar @Vestar
    8 min med bil
  • Blue Bar Crikvica
    18 min till fots

Om boendet

Tranquil Villa in Rovinj With Private Swimming Pool

  • Semesterbostad i en förort
  • Tranquil Villa in Rovinj With Private Swimming Pool erbjuder en takterrass, en trädgård och ett spelrum.
  • Du kan även räkna med förmåner som följande:
  • En utomhuspool
  • Om rummen
  • Alla gästrum är individuellt möblerade och har bekvämligheter såsom eldstäder och luftkonditionering.
  • Du kan också hitta följande bekvämligheter i samtliga rum:
    • Badrum med badkar och duschar
    • Kök, kylskåp och mikrovågsugnar

Liknande boenden

Vanliga frågor och svar

Finns det pool på Tranquil Villa in Rovinj With Private Swimming Pool?

Ja, boendet har en utomhuspool.

Är Tranquil Villa in Rovinj With Private Swimming Pool husdjursvänligt?

Ja, detta boende tillåter husdjur (högst 2 per rum).

Hur mycket kostar det att parkera vid Tranquil Villa in Rovinj With Private Swimming Pool?

Detta boende har ingen parkering.

Var ligger Tranquil Villa in Rovinj With Private Swimming Pool?

Semesterbostad i en förort ligger mindre än 3 km från Cuvi strand, Skaraba strand och Zlatni Rt skogspark. Barmhärtighetens moders kyrka och Den heliga treenighetens romanska kyrka ligger också 5 km härifrån.