Hel lägenhet·Privat värd

Appartement Haut Standing - 7 Couchages + 2 Sdb, au Rez-de-chaussée

Fotogalleri för Appartement Haut Standing - 7 Couchages + 2 Sdb, au Rez-de-chaussée

Smart-tv
4 sovrum, strykjärn/strykbräda, wi-fi och sängkläder
Smart-tv
Mikrovågsugn, ugn och spishäll
Boendeområde

Recensioner

10 av 10,
Enastående

Hel lägenhet

4 sovrum2 badrumSovplats för 7100 kvm

Populära bekvämligheter

  • Tvättmaskin
  • Torktumlare
  • Husdjursvänligt
  • Parkering tillgänglig

Lägg till datum för priser

Om boendet

Appartement Haut Standing - 7 Couchages + 2 Sdb, au Rez-de-chaussée

  • Om boendet
  • Appartement Haut Standing - 7 Couchages + 2 Sdb, au Rez-de-chaussée erbjuder tvättmöjligheter och mycket mer. Håll dig uppkopplad via wi-fi på rummet.
  • Här följer några andra förmåner:
  • En rökfri anläggning
  • Om rummen
  • Samtliga gästrum hos Appartement Haut Standing - 7 Couchages + 2 Sdb, au Rez-de-chaussée erbjuder bekvämligheter som internetanslutning.
  • Du kan även räkna med följande bekvämligheter i samtliga rum:
    • 2 badrum med duschar och hårtorkar
    • Mikrovågsugnar, ugnar och spishällar

Hotellbekvämligheter

Internet

  • Tillgängligt i lägenheten: wi-fi

Parkering och transport

  • Parkering på området

Mat och dryck

  • Mikrovågsugn
  • Spishäll
  • Ugn

Sovrum

  • 4 sovrum
  • Lakan tillhandahålls

Badrum

  • 2 badrum
  • Dusch
  • Handdukar tillhandahålles
  • Hårtork
  • Schampo
  • Toalettpapper
  • Tvål

Underhållning

  • Smart-tv

Tvätt

  • Tvättmaskin
  • Tvättmöjligheter

Komfort

  • Värme

Husdjur

  • Husdjur välkomna
  • Endast katter och hundar är välkomna
  • 2 husdjur totalt

Anpassning/tillgänglighet

  • Rökfritt boende

Tjänster och inrättningar

  • Strykjärn/strykbräda

Säkerhetsdetaljer

  • Ingen kolmonoxidvarnare (värden har angett att det inte finns någon kolmonoxidvarnare på boendet men att det finns gasdrivna apparater – överväg att ta en bärbar varnare med dig)
  • Rökdetektor (värden har angett att det finns en rökdetektor på boendet)

Allmän information

  • Boyta: 100 kvadratmeter

Liknande boenden

Regler

Incheckning

Incheckning från 16.00

Utcheckning

Utcheckning innan 11.00

Incheckningsinstruktioner

Du kommer att få ett e-postmeddelande från värden med info om incheckning och utcheckning.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Husdjur

Djur är tillåtna
Assistanshundar är välkomna utan avgift
Endast hundar och katter välkomnas
2 per rum

Barn och extrasängar

Barn är välkomna.

Evenemang

Inga evenemang tillåts

Rökning tillåten

Rökning förbjuden

Viktig information

Att hålla koll på

Detta boende drivs av en privat värd (någon som inte agerar inom sin företagsverksamhet eller sitt yrke). EU:s konsumentlagar, inklusive ångerrätten, gäller inte för din bokning. Din bokning omfattas av den privata värdens avbokningspolicy.
Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Fester och gruppevenemang är inte tillåtna på boendet.
Långtidsuthyrning är möjlig.
Område endast för seniorer.
Värden har angett att det inte finns någon kolmonoxidvarnare på boendet, men det finns gasdrivna apparater. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har angett att det finns en rökdetektor på boendet.
Boendet hanteras av vår partner Vrbo. Du kommer att få ett e-postmeddelande från Vrbo med en länk till ett Vrbo-konto, där du kan att avboka eller ändra din bokning.

Bra att veta

Kontanttransaktioner på boendet får inte överstiga EUR 1000, på grund av statliga bestämmelser. Du kan få mer information genom att kontakta boendet via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen.

Om området

denna lägenhet ligger i Saint-Ouen-l'Aumone. Pontoise-katedralen och Abbaye de Maubuisson är lokala sevärdheter, och för den som gillar att shoppa rekommenderas Les 3 Fontaines köpcentrum och Quai des Marques. Piscine Cergy och Cergy-Pontoises fritidsö är också värda ett besök. Gå till vår reseguide för Saint-Ouen-l'Aumone
Se fler lägenheter i Saint-Ouen-l'Aumone
Karta
Saint-Ouen-l'Aumône, Val-d'Oise

I närheten

  • En väggmålning med ett tåg, människor och blommönster på en tunnelvägg.
    Franska Vexin regionala naturpark
    5 min med bil - 2.0 km
  • Pontoise-katedralen
    10 min till fots - 0.9 km
  • Abbaye de Maubuisson
    18 min till fots - 1.5 km
  • Les 3 Fontaines köpcentrum
    6 min med bil - 2.0 km
  • CY Cergy Paris Université
    9 min med bil - 2.6 km

Ta sig runt

  • Saint-Ouen-l’Aumône station – 6 minuters promenad
  • Roissy - Charles de Gaulle Airport (CDG) - 44 min med bil

Restauranger

  • Kyotorama
    9 min till fots
  • Le petit bistrot de Lucy
    11 min till fots
  • Franprix
    9 min till fots
  • L'or Q'idée
    9 min till fots
  • Taj Mahal
    9 min till fots

Vanliga frågor och svar

Är Appartement Haut Standing - 7 Couchages + 2 Sdb, au Rez-de-chaussée husdjursvänligt?

Ja, detta boende tillåter katter och hundar (högst 2 per rum).

Hur mycket kostar det att parkera vid Appartement Haut Standing - 7 Couchages + 2 Sdb, au Rez-de-chaussée?

Parkering är tillgänglig på boendet.

Vilka är incheckningstiderna för Appartement Haut Standing - 7 Couchages + 2 Sdb, au Rez-de-chaussée?

Incheckning börjar 16.00.

Vilken utcheckningstid gäller för Appartement Haut Standing - 7 Couchages + 2 Sdb, au Rez-de-chaussée?

Utcheckning sker senast klockan 11.00.

Var ligger Appartement Haut Standing - 7 Couchages + 2 Sdb, au Rez-de-chaussée?

Denna lägenhet i Saint-Ouen-l'Aumone ligger mindre än 2 km från Pontoise-katedralen, Abbaye de Maubuisson och Franska Vexin regionala naturpark. Les 3 Fontaines köpcentrum och CY Cergy Paris Université ligger också 3 km härifrån. Saint-Ouen-l’Aumône station ligger på 6 minuters gångavstånd och till Pontoise station promenerar du på 9 minuter.

Recensioner för Appartement Haut Standing - 7 Couchages + 2 Sdb, au Rez-de-chaussée

Recensioner

10

Enastående