Lägenheter i Middleton Stoney

  • Ändra dig

    Boka hotell med gratis avbokning
  • Skäm bort dig själv

    Logga in för att spara 10 % eller mer på tusentals hotell
  • Var kräsen

    Sök bland nästan en miljon boenden i hela världen

Se priser för dessa datum

Om två veckor
Om två månader
Om tre månader
Om fyra månader

Våra rekommendationer för lägenheter i Middleton Stoney

The Red Barn

The Red Barn
3.0-stjärnigt boende
Abingdon
8.0 av 10, Väldigt bra, (48 recensioner)
“Helt fantastiskt B&B med en mycket trevlig och egensinnig värd. Omgivningen vacker och naturnära. Indisk krog i nästa fastighet som är värd ett besök.”
Sverige
Olle
Priset är 1 129 kr
inklusive skatter och avgifter
17 maj – 18 maj
The Red Barn

Stylish 2-Bed Apt | 10 Mins to Oxford Universities/city | Free private parking

Cowley
Priset är 2 150 kr
inklusive skatter och avgifter
17 maj – 18 maj

Stylish Flat on Cowley Road a Walk to Oxford Centre

Stylish Flat on Cowley Road a Walk to Oxford Centre
East Oxford
Priset är 2 246 kr
inklusive skatter och avgifter
7 juni – 8 juni
Stylish Flat on Cowley Road a Walk to Oxford Centre

Newly refurbished 2-bedroom flat + Free Parking

Newly refurbished 2-bedroom flat + Free Parking
New Marston
10.0 av 10, Enastående, (1 recension)
“Great location to walk into central Oxford ”
Storbritannien
Eleanor Jane
Priset är 3 005 kr
inklusive skatter och avgifter
17 maj – 18 maj
Newly refurbished 2-bedroom flat + Free Parking

Lovely 2 bedroom brand new flat in Oxford

Lovely 2 bedroom brand new flat in Oxford
New Marston
8.6 av 10, Fantastiskt, (7 recensioner)
“Great house, clean and well appointed with good parking. Absolutely no complaints with the home or the check in process. The issue was its proximity (or lack thereof) to Oxford center or having any cafes or restaurants near by. Its location meant that any foray into Oxford even for good eating options needed you to drive in (it’s a 40 minute walk otherwise) and taking a car into Oxford isn’t a great experience.”
USA
Sunayana R.
Priset är 2 989 kr
inklusive skatter och avgifter
24 maj – 25 maj
Lovely 2 bedroom brand new flat in Oxford

Spacious 4-Bed Apartment in Central Oxford Near University & Botanical Garden

East Oxford
Priset är 3 186 kr
inklusive skatter och avgifter
20 maj – 21 maj

The Garden Room Westcott

The Garden Room Westcott
Westcott
Priset är 1 506 kr
inklusive skatter och avgifter
17 maj – 18 maj
The Garden Room Westcott

Luxurious & Modern Home

Luxurious & Modern Home
4.0-stjärnigt boende
Centrala Oxford
Priset är 2 505 kr
inklusive skatter och avgifter
31 maj – 1 juni
Luxurious & Modern Home

Fountain View 1BR Flat-Free Parking

Fountain View 1BR Flat-Free Parking
3.5-stjärnigt boende
Cowley
10.0 av 10, Enastående, (1 recension)
“Manu was a great host, he was very welcoming and helpful and provided clear instructions to find the apartment, parking and how to get into the property. The property was exactly as advertised, in a great location and was spotless. Also, having tea and coffee at the property is only a small touch but has a great impact and shows Manu cares for guests. Great place and would 100% return. ”
Storbritannien
Connor
Priset är 1 719 kr
inklusive skatter och avgifter
17 maj – 18 maj
Fountain View 1BR Flat-Free Parking

Escapade Silverstone

Escapade Silverstone
3.0-stjärnigt boende
Towcester
9.8 av 10, Enastående, (150 recensioner)
Priset är 1 995 kr
inklusive skatter och avgifter
20 maj – 21 maj
Escapade Silverstone

Flat A Rose Hill

Flat A Rose Hill
2.0-stjärnigt boende
Rose Hill
Priset är 1 719 kr
inklusive skatter och avgifter
17 maj – 18 maj
Flat A Rose Hill

Flat 1,1 bedroom flat sleeps 4 in Abingdon Oxfordshire

Flat 1,1 bedroom flat sleeps 4 in Abingdon Oxfordshire
Abingdon
10.0 av 10, Enastående, (1 recension)
“We had a very nice stay. Just one night but used the washer and kitchen amenities. Would stay here again. It is a bit snug but cozy. ”
USA
Zach G.
Priset är 1 765 kr
inklusive skatter och avgifter
31 maj – 1 juni
Flat 1,1 bedroom flat sleeps 4 in Abingdon Oxfordshire

Apple Perch 2BR Flat-Free Parking

Apple Perch 2BR Flat-Free Parking
3.5-stjärnigt boende
Cowley
10.0 av 10, Enastående, (11 recensioner)
Priset är 3 024 kr
inklusive skatter och avgifter
1 juni – 2 juni
Apple Perch 2BR Flat-Free Parking

Sustainable 2BD Pod on Old Chalford Farm

Sustainable 2BD Pod on Old Chalford Farm
2.0-stjärnigt boende
Chipping Norton
9.0 av 10, Underbart, (8 recensioner)
Sustainable 2BD Pod on Old Chalford Farm

Boutique City Centre Apartment

Boutique City Centre Apartment
Centrala Oxford
9.0 av 10, Underbart, (2 recensioner)
“WiFi did not work and manager did not fix. Also, this is not a "cottage" it is a ground floor apartment and part of an apartment complex. Great location. Easy process of checking in/out. Very cute inside. ”
USA
Julie H.
Boutique City Centre Apartment

Modern Oxford Retreat - Free parking

Modern Oxford Retreat - Free parking
East Oxford
10.0 av 10, Enastående, (5 recensioner)
“Very clean and quiet, there is a bus into town or you can walk along the Thames (part of the way). Easy parking is a bonus. The only confusion was that on Vrbo the property had an address with a house number 19 rather than 19a - hopefully that can be changed for future customers ”
Storbritannien
Marina
Modern Oxford Retreat - Free parking

Central and Modern One Bedroom Flat

Central and Modern One Bedroom Flat
Södra Oxford
10.0 av 10, Enastående, (1 recension)
“We originally booked a one bedroom flat from the owners, but had to switch to a studio due to some emergency renovations being done. However, the studio turned out to be just fine and the owner adjusted the cost accordingly. The kitchenette came in handy and the location was great for walking into town. ”
USA
Mary Jo N.
Priset är 1 242 kr
inklusive skatter och avgifter
31 maj – 1 juni
Central and Modern One Bedroom Flat

1BR Homey Feels | Near University | ST

1BR Homey Feels | Near University | ST
East Oxford
1BR Homey Feels | Near University | ST

Modern cosy countryside apartment close to Bicester Village, Oxford and Blenheim

Oxford
10.0 av 10, Enastående, (5 recensioner)
“Absolutely beautiful apartment, with parking and outdoor area. Super clean with all amenities and lovely decor. Very useful additional features including filtered water ready to use in the fridge, milk, a range of teas and coffees including coffee pods and biscuits. Very comfortable beds and lovely and warm, which we were thankful for as we were cold on arrival. Lovely kind hosts. Would highly recommend and will definitely book again if in Oxfordshire.”
Storbritannien
Bridget
Priset är 2 007 kr
inklusive skatter och avgifter
24 maj – 25 maj

Modern city centre studio apartment

Modern city centre studio apartment
Södra Oxford
8.8 av 10, Fantastiskt, (8 recensioner)
Priset är 1 242 kr
inklusive skatter och avgifter
17 maj – 18 maj
Modern city centre studio apartment
Lägsta pris per natt som vi hittade under de senaste 24 timmarna, baserat på 1 natt för 2 vuxna. Priser och tillgänglighet kan ändras. Ytterligare villkor kan gälla.
Spara i genomsnitt 10 % på tusentals hotell när du är inloggad

Recensioner av topphotell i Middleton Stoney

Lär dig mer om Middleton Stoney

Information om Lägenheter i Middleton Stoney

Antal gästrecensioner
79
Boende
2 160
Billigaste priset
1 129 kr
Högsta priset
3 186 kr

Vanliga frågor och svar

Hur är det att bo i lägenhet i Middleton Stoney?
I Bicester kan du hitta 126 boenden, vilket inkluderar 23 lägenheter, så du har mycket att välja på. Njut av kulinariska läckerheter genom att besöka lokala restauranger, och stanna till vid populära sevärdheter i området, som Silverstone Circuit.
Är du intresserad av att boka en lägenhet istället för ett vanligt hotell?
Lägenheter har kök, så att du kan laga dina egna måltider, och de har ofta mer utrymme än vanliga hotellrum. En lägenhet är ett bra val för enskilda resenärer som vill undvika turistområden, men också för familjer som vill ha samma bekvämligheter som de är vana vid där hemma.
Vilken är den mest uppskattade lägenheten för en resa till Middleton Stoney?
I listan hittar du några av de mest uppskattade lägenheterna att välja mellan i området: Escapade Silverstone: Ligger i Towcester, 23,6 km från centrala Middleton Stoney. Erbjuder gratis wi-fi, middagsplats och smart-tv. Tillgång till avgiftsfri parkering och en inomhuspool. Noa Residence: Ligger 15,1 km bort, i Oxford. Gratis wi-fi ingår. Tillgång till avgiftsfri parkering och tvättmöjligheter. The Hawking: Ligger i Oxford, 17,6 km bort. Erbjuder tvättmaskin/torktumlare, gratis wi-fi och balkong. Tillgång till avgiftsfri parkering. The Huxley: Ligger i Oxford, 17,5 km från Middleton Stoney. Erbjuder tvättmaskin/torktumlare, gratis wi-fi och middagsplats. Tillgång till avgiftsfri parkering.
Vilket väder kan jag förvänta mig i Middleton Stoney?