Hel lägenhet

Apartments Kovami

Boendeklass: 2

Välj datum för att se priser

Populära bekvämligheter

  • Kök
  • Parkering ingår
  • Uteplats
  • Grill

Om området

Apartments Kovami ligger i Podgora. Sucurajs fyr och Stari Grad-slätten är lokala sevärdheter, och vackra naturupplevelser kan du få i området kring Biokvos naturpark och Podgoras strand. Gå till vår reseguide för Podgora
Se fler lägenheter i Podgora
Karta
Podgora, Split-Dalmatia

I närheten

  • strand nära Porat
    3 min till fots - 0.3 km
  • strand nära Mala Duba
    5 min till fots - 0.5 km
  • strand nära Murava
    12 min till fots - 1.0 km
  • strand nära Živogošće
    20 min till fots - 1.7 km
  • Podgoras strand
    14 min med bil - 13.0 km

Ta sig runt

  • Ploce station – 40 min med bil
  • Brac Island (BWK) - 125 min med bil

Restauranger

  • Delfin Bistro
    13 min med bil
  • Restoran Fortica
    86 min med bil
  • Maslina
    9 min med bil
  • Caffe bar Oz
    9 min med bil
  • Villa Antunovic
    9 min med bil

Om boendet

Apartments Kovami

  • Om boendet
  • Apartments Kovami erbjuder en trädgård och mycket mer.
  • Du kan även dra nytta av följande förmåner under din vistelse:
    • Gratis vanlig parkering
    • En rökfri anläggning, utomhusmöbler och grillar

Liknande boenden

Vanliga frågor och svar

Är Apartments Kovami husdjursvänligt?

Nej, husdjur är inte tillåtna på boendet.

Hur mycket kostar det att parkera vid Apartments Kovami?

Vanlig parkering är gratis på det här boendet.

Vilka är incheckningstiderna för Apartments Kovami?

Checka in från: 14.00. Checka in fram till: 22.00.

Vilken utcheckningstid gäller för Apartments Kovami?

Utcheckning sker senast klockan 11.00.

Var ligger Apartments Kovami?

Denna lägenhet i Podgora ligger mindre än 15 km från Drveniks färjehamn, Podgoras strand och Podgoras hamn. Tučepis strand och Tucepis hamn ligger också mindre än två mil härifrån.