São João Batista do Glória
Reseguide

Res till São João Batista do Glória

Pousada Vila Craton
Condomínio Morada da Serra São João Batista do Glória MG
Full återbetalning
Priset är 1 334 kr per natt mellan 10 sep. och 11 sep.
1 334 kr
10 sep. – 11 sep.
inklusive skatter och avgifter
Detta vandrarhem ligger i São João Batista do Glória. Här har du tillgång till gratis frukost, gratis wi-fi och 4 bubbelpooler. Den populära sevärdheten Praça ...
9,6/10 Enastående! (8 recensioner)
"Pousada perfeita no lugar perfeito! Jô , Walace e toda a equipe maravilhosa!!!"
Recension från 4 maj 2026

Comfort Serra da Canastra
Rod BR 464 KM 1,5 Moradas da Serra São João Batista do Glória MG
Priset är 489 kr per natt mellan 31 aug. och 1 sep.
489 kr
31 aug. – 1 sep.
inklusive skatter och avgifter
Detta hotell ligger i São João Batista do Glória. Här har du tillgång till gratis frukost, gratis wi-fi och avgiftsfri parkering. Den populära sevärdheten Praça ...
9/10 Underbart! (140 recensioner)
"Hotel bom, instalações boas. Café da manha muito bom."
Recension från 24 aug. 2026

Pousada Chalé Cantinho de Minas
Estrada Gloria Palmeiras, Zona Rural São João Batista do Glória MG
Priset är 1 020 kr per natt mellan 1 sep. och 2 sep.
1 020 kr
1 sep. – 2 sep.
inklusive skatter och avgifter
Detta vandrarhem ligger i São João Batista do Glória. Här har du tillgång till gratis frukost, gratis wi-fi och avgiftsfri parkering. Den populära sevärdheten ...
10/10 Enastående! (3 recensioner)
"a estadia foi maravilhosa, todos muitos gentis e receptivos."
Recension från 9 juni 2026
Lägsta pris per natt som vi hittade under de senaste 24 timmarna, baserat på 1 natt för 2 vuxna. Priser och tillgänglighet kan komma att ändras. Ytterligare villkor kan gälla.

Pousada Vila Tadeu
R. Cândida de Jesus 29 São João Batista do Glória MG
Denna villa med familjevänlig profil ligger i São João Batista do Glória. Här har du tillgång till gratis wi-fi, avgiftsfri parkering och daglig städning. Den ...

Recanto Rio Grande
Rua Mario Ramos da Silva, 53 São João Batista do Glória MG
Denna semesterbostad ligger i São João Batista do Glória. Här har du tillgång till gratis wi-fi, avgiftsfri parkering och tvättmöjligheter. Den populära sevärdheten ...

Casa canastra 1
R. Fortaleza 10 São João Batista do Glória MG
Denna lägenhet ligger i São João Batista do Glória. Här har du tillgång till avgiftsfri parkering, en reception (öppen dygnet runt) och kabel-tv. Den populära ...
Lägsta pris per natt som vi hittade under de senaste 24 timmarna, baserat på 1 natt för 2 vuxna. Priser och tillgänglighet kan komma att ändras. Ytterligare villkor kan gälla.



