Hel semesterbostad

Iconic 3BD Home Mins From the Beach Pompano FL

Boendeklass: 2

Fotogalleri för Iconic 3BD Home Mins From the Beach Pompano FL

Ett takförsett utomhusområde med sittplatser, möbler av rotting och ett rutmönstrat golv.
Ett sovrum med en säng, ett nattduksbord, en lampa och två fönster.
Ett vardagsrum med en grå soffa, en gul fåtölj och en brun stol. En kaffemaskin och ett litet bord står i bakgrunden.
En välskött trädgård med en gräsmatta, en trädplanterare av sten och en liten skottkärra.
Ett kök med träskåp, vitvaror i rostfritt stål, kakel på väggen ovanför arbetsbänken och en skjutdörr i glas som leder ut till ett utomhusområde.

Recensioner

7,0 av 10,
Bra

Hel bostad

3 sovrum2 badrumSovplats för 8

Populära bekvämligheter

  • Husdjursvänligt
  • Parkering ingår
  • Uteplats
  • Grill

Lägg till datum för priser

Om boendet

Iconic 3BD Home Mins From the Beach Pompano FL

  • Denna semesterbostad ligger nära Mizner Park
  • Iconic 3BD Home Mins From the Beach Pompano FL erbjuder en trädgård och mycket mer. Som gäst kan du hålla dig uppkopplad via gratis wi-fi i allmänna utrymmen.
    • Gratis vanlig parkering
    • Strandhanddukar och grillar
  • Om rummen
  • Samtliga rum hos Iconic 3BD Home Mins From the Beach Pompano FL erbjuder bekvämligheter såsom höghastighetsinternet.

Hotellbekvämligheter

Strand

  • Strandhanddukar

Internet

  • Tillgängligt i huset: höghastighetsinternet
  • Tillgängligt i vissa allmänna utrymmen: gratis wi-fi

Parkering och transport

  • Avgiftsfri parkering på området
  • Begränsad parkering på området
  • Tillgänglighetsanpassad parkering finns tillgänglig
  • Parkeringsalternativen på området omfattar ett garage

Sovrum

  • 3 sovrum

Badrum

  • 2 privata badrum

Utrymmen

  • Vardagsrum

Utomhus

  • Grill
  • Trädgård

Husdjur

  • Husdjur välkomna

Anpassning/tillgänglighet

  • Om du behöver tillgänglighetsanpassning kan du kontakta boendet med hjälp av kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen.
  • Ingen hiss
  • Tillgänglighetsanpassad parkering

Säkerhetsdetaljer

  • Uppgifter om kolmonoxidvarnare saknas (värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet – överväg att ta en bärbar varnare med dig)
  • Rökdetektor (värden har angett att det finns en rökdetektor på boendet)
  • Förbandslåda
  • Brandsläckare

Allmän information

  • 5 enheter
  • Trädgård

Liknande boenden

Regler

Incheckning

Checka in från: 16.00. Checka in fram till: 18.00.
Minimiålder för incheckning - 25 år

Utcheckning

Utcheckning innan 11.00

Incheckningsinstruktioner

Gästerna måste kontakta boendet för incheckningsinstruktioner.
Kontakta boendet minst 24 timmar i förväg via kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen för att arrangera incheckning.
Informationen från boendet kan ha översatts med automatiska översättningsverktyg

Husdjur

Djur är tillåtna
Assistanshundar är välkomna utan avgift

Barn och extrasängar

Barn är välkomna.

Evenemang

Inga evenemang tillåts

Betalningstyper

  • American Express
  • Diners Club
  • Discover
  • JCB International
  • MasterCard
  • Visa

Viktig information

Att hålla koll på

Detta boende drivs av en professionell värd. Att erbjuda boende är kopplat till värdens företagsverksamhet eller yrke.
Avgifter för extragäster kan tillkomma och varierar i enlighet med boendets policy.
Statligt utfärdad fotolegitimation och kreditkort, bankkort eller kontantdeposition kan krävas vid incheckning för oförutsedda utgifter.
Särskilda önskemål erbjuds i mån av tillgång vid incheckning och kan medföra ytterligare avgifter. Särskilda önskemål kan inte garanteras.
Boendet accepterar kreditkort.
Fester och gruppevenemang är inte tillåtna på boendet.
Värden har inte angett om det finns någon kolmonoxidvarnare på boendet. Överväg att ta en bärbar varnare med dig på resan.
Värden har angett att det finns en rökdetektor på boendet.
På detta boende finns bland annat följande säkerhetsdetaljer: brandsläckare och förbandslåda.
Det här boendet har utomhusområden såsom balkonger, uteplatser och terrasser som kanske inte är lämpliga för barn. Om du har frågor rekommenderar vi att du kontaktar boendet före ankomst för att bekräfta att de kan ta emot dig i ett lämpligt rum.
Boendets registreringsnummer DWE1629527
Om du avbokar din bokning kommer värdens avbokningspolicy att gälla. I enlighet med EU-bestämmelser om konsumenträtt gäller inte ångerrätten för boendebokningstjänster.

Bra att veta

Boendet har inga hissar
En obligatorisk städavgift ingår i boendets hyra.

Om området

denna semesterbostad ligger i Pompano Beach Highlands, ett område i Pompano Beach. Mizner Park och Las Olas Boulevard kan vara värda ett besök om du har shopping på programmet, och den som föredrar att uppleva områdets vackra natur kan utforska Pompano Beach och Lauderdale by the Sea Beach. Butterfly World och Quiet Waters Park är också värda ett besök. Gå till vår reseguide för Pompano Beach
Se fler semesterbostäder i Fort Lauderdale
Karta
Pompano Beach, FL

I närheten

  • En kuststad med en strand, hav och höga byggnader.
    Fort Lauderdale Beach
    23 min med bil - 13.2 km
  • Ett gatuhörn med en juveleraffär som heter Joseph’s, en palmpalm och en byggnad med en skylt för konstmuseet.
    Las Olas Boulevard
    26 min med bil - 29.6 km
  • En hamn med ett stort fartyg förtöjt, industriella byggnader och en klar himmel.
    Port Everglades
    30 min med bil - 37.9 km
  • Hollywood Beach Theatre, med palmer och sittplatser vid stranden.
    Hollywood Beach
    34 min med bil - 41.3 km
  • Crystal Lake Sand Pine Scrub Natural Area
    5 min med bil - 2.4 km

Ta sig runt

  • Pompano Beach Station – 5 min med bil
  • Boca Raton, FL (BCT) - 17 min med bil

Restauranger

  • Wawa
    18 min till fots
  • Kosta's Greek Eatery & Pizzeria
    20 min till fots
  • Starbucks
    16 min till fots
  • Taco Bell
    16 min till fots
  • Maryland Fried Chicken
    18 min till fots

Vanliga frågor och svar

Är Iconic 3BD Home Mins From the Beach Pompano FL husdjursvänligt?

Ja, husdjur är tillåtna på boendet.

Hur mycket kostar det att parkera vid Iconic 3BD Home Mins From the Beach Pompano FL?

Vanlig parkering är gratis på det här boendet.

Vilka är incheckningstiderna för Iconic 3BD Home Mins From the Beach Pompano FL?

Checka in från: 16.00. Checka in fram till: 18.00.

Vilken utcheckningstid gäller för Iconic 3BD Home Mins From the Beach Pompano FL?

Utcheckning sker senast klockan 11.00.

Var ligger Iconic 3BD Home Mins From the Beach Pompano FL?

Semesterbostad i Pompano Beach Highlands ligger mindre än en mil från Pompano Beach Municipal Golf Course, Pompano Beach och Deerfield Island Park. Pompano Beach Amphitheatre och Deerfield Beach Pier ligger också mindre än en mil härifrån.

Recensioner

7,0

Bra