Hel lägenhet

Toledo Warm Renovated Studio

Fotogalleri för Toledo Warm Renovated Studio

Ett sovrum med en stor säng, en tegelvägg, en köksdel med en tv och ett fönster.
Ett kompakt kök med vita skåp, en tegelvägg som accent och en matplats med ett bord för två personer.
Rum
Tre tuber med hudvårdsprodukter står på en glasshylla framför en vägg täckt med kakel.
Ett modernt kök med matplats, inbyggda vitvaror och ett stort fönster.

Populära bekvämligheter

Lägg till datum för priser

Om boendet

Toledo Warm Renovated Studio

  • Denna lägenhet ligger nära Via Toledo
  • Toledo Warm Renovated Studio ligger nära Galleria Umberto I och Spaccanapoli, och har massor att erbjuda.
  • Dessutom hittar du följande bekvämligheter:
  • Badrum med toalettpapper

Liknande boenden

Om området

denna lägenhet ligger i Neapels stadskärna, ett område i Neapel. Spaccanapoli och Castel dell'Ovo (slott) är viktiga sevärdheter, och vackra naturupplevelser kan du få i området kring Neapelbukten och Mount Vesuvius - Pompei (område). Har du tänkt gå på ett evenemang eller se en match när du är i stan? Kolla upp vad som är på gång på Diego Armando Maradona-stadion eller Piscina Scandone. Gå till vår reseguide för Neapel
Se fler lägenheter i Neapel
Karta
Naples, NA

I närheten

  • Ett tätbebyggt stadscentrum med historiska byggnader, en framträdande kyrka med ett grönt tak och en stor kupolformad konstruktion.
    Spaccanapoli
    2 min till fots - 0.2 km
  • En livlig stadsgata med färgglada byggnader, en spårvagnslinje och fotgängare.
    Via Toledo
    2 min till fots - 0.2 km
  • En storslagen byggnad med en glaskupol och utsmyckad arkitektur.
    Galleria Umberto I
    7 min till fots - 0.6 km
  • Ett historiskt torg med en staty föreställande en häst och en ryttare, klassisk arkitektur och en framträdande byggnad med ett rött tak.
    Piazza del Plebiscito (torg)
    11 min till fots - 1.0 km
  • En kuststad med ett historiskt fort, en småbåtshamn och byggnader som ligger vid vattnet.
    Neapels hamn
    13 min till fots - 1.2 km

Ta sig runt

  • Montesanto station – 7 minuters promenad
  • Toledo tågstation – 3 minuters promenad
  • Neapels internationella flygplats (NAP) - 68 min med bil

Restauranger

  • Pizzeria Mattozzi
    1 min till fots
  • Biancomangiare
    3 min till fots
  • Caffè Bristot Toledo
    4 min till fots
  • Ceraldi Caffè
    2 min till fots
  • Ammor & More
    2 min till fots

Vanliga frågor och svar

Är Toledo Warm Renovated Studio husdjursvänligt?

Nej, husdjur är inte tillåtna på boendet.

Vilka är incheckningstiderna för Toledo Warm Renovated Studio?

Checka in från: 14.00. Checka in fram till: 20.00.

Vilken utcheckningstid gäller för Toledo Warm Renovated Studio?

Utcheckning sker senast klockan 10.00.

Var ligger Toledo Warm Renovated Studio?

Denna lägenhet i Neapels stadskärna ligger nära Via Roma och Via Toledo. Spaccanapoli och Galleria Umberto I ligger också tio minuter härifrån. Toledo tågstation ligger på 3 minuters gångavstånd och till Dante tågstation promenerar du på 8 minuter.

Är det gratis att avboka bokningen och får jag i så fall tillbaka hela beloppet?

Ja, eftersom det är viktigt med flexibilitet erbjuder boendet gratis avbokning på vissa rumspriser. Avbokningspolicyn för boendet finns på vår webbplats om du vill läsa mer om eventuella undantag och krav.